ICEA online Fair

III Міжнародна онлайн виставка
«Навчання за кордоном»

25+ іноземних навчальних закладів з усього світу
2 дні онлайн конференцій у Zoom з представниками

21-22 жовтня 2022

ICEA online Fair презентує:

велику освітню виставку, де сконцентрована вся актуальна і практична інформація, щоб швидко виїхати на навчання за кордон та опанувати затребувану цікаву професію незалежно від віку. Знайди свій навчальний курс за доступною ціною в будь-якій країні світу!

безкоштовне та пільгове навчання для українців
стипендіальні програми без вікових обмежень
фінансова допомога урядів українцям
знижки на навчання в Європі до 100%
ексклюзивні освітні пропозиції від ІСЕА
Насичені 2 дні

Що на Вас чекає

2 дні онлайн конференцій у Zoom англійською та українською (іноземні спікери – представники деяких навчальних закладів можуть говорити російською).

Ви познайомитесь:

 • з урядовими програмами підтримки для українців
 • навчальними програмами,
 • умовами вступу багатьох авторитетних ВНЗ з різних куточків планети,
 • тенденціями освіти та ринку праці,
 • лайфхаками для адаптації,  успішного навчання та кар’єрної реалізації

Це зустріч представників навчальних закладів з потенційними абітурієнтами – невимушене спілкування зі спікерами, які, часом, самі пройшли шлях адаптації та навчання від іноземних школярів до фахівців з магістерським дипломом престижного вишу.

Доступне навчання для кожного

Ексклюзивні пропозиції на ICEA online Fair

Програми зниженої вартості у ВНЗ Канади

4 навчальні заклади з різних куточків Канади пропонують знижену в 4-5 разів вартість на навчання для українців у 2023 р. Ексклюзивно для клієнтів ICEA! Політехнічний університет, Томпсон Університет, Капілано, Інститут технологій та торгівлі Манітоби. Всі умови вступу та навчання ви дізнаєтесь на виставці

Програми зниженої вартості у ВНЗ Європи

10-15% стипендії на навчання для українців за програмами бакалавра та магістрa в одному з ТОРових університетів - EU business school - з 4-ма кампусами по всій Європі

Знижена вартість на середню освіту в Англіїї

Найкраща приватна школа Великобританії 2022 р.,Myddelton College UK запропонувала українцям 11000 фунтів знижки на рік за повне навчання+проживання+харчування. Тепер 25 500 фунтів. Стандартна ціна Myddelton £ 36, 600 за 1 академічний рік.

Знижки в найпрогресивнішому ВНЗ Хорватії

Давні партнери ICEA запрпонували стипендіії в Algebra University (Хорватія) 25-30% від вартості першого академічного року навчання на програми бакалавра та магістра при успішному проходженні всіх етапів зарахування

Великі стипендії від провідного ВНЗ Швейцарії

Наші партнери Hotel and Tourism Management Institute (HTMI) надають спеціально для українських студентів стипендії на 20-50% від вартості навчання на квітень 2023р. Вступ без результатів міжнародного тесту з іноземної мови, а тільки за внутрішнім екзаменом.

Представники навчальних закладів нададуть докладну інформацію “з перших рук” щодо навчального процесу за обраним фахом та побутових деталей:

Тут ви дізнаєтесь про все, що Вас цікавить!
Учасники ICEA online FAIR 2022

Міжнародні партнери

Канада

Вища освіта

image
Thomson Rivers University

Камлупс, Британська Колумбія (Канада)
Кількість програм: 200+

Особливості
 • 140+ навчальних програм на території кампуса
 • 50+ програм онлайн навчання
 • Учасник програми міжнародного обміну студентів ISEP (Washington, DC)
 • понад 200 програм обміну
 • 60+ ВНЗ партнерів по всьому світу з обміну студентами
 • 2.5 мільйона $ стипендіального фонду щорічно
 • 975 000 $ на студентські дослідження щорічно
Докладніше

З 1970 року TRU пишається тим, що надає чудову освіту кожному студенту, який приходить до нас: з різних верств суспільства, з різним рівнем початкової освіти і різними цілями. Ми навчаємо понад 25 000 студентів в наших кампусах в Камлупс і Вільямс-Лейк, а також за допомогою онлайн навчання. Від академічних до професійних програм, від сертифікатів до ступеня бакалавра. Наші студенти застосовують те, чого вони навчаються, під час семестрів навчальної практики, стажування за кордоном, лабораторних і практичних занять під керівництвом і наставництвом з боку наших викладачів. Дослідження, творчість та інновації процвітають в нашій відкритому і гнучкому навчальному середовищі разом із нашими студентами.

Вартість на рік: 20 000 - 30 000 USD

Kwantlen Polytechnic University

Суррей, Британська Колумбія (Канада)
Кількість програм:140+

Особливості
 • єдиний в Канаді державний політехнічний університет. Поєднання теорії та практичних навичок
 • багато унікальних фахових програм та відповідні високотехнологічні лабораторії - гордість КПУ
 • 20 000+ студентів
 • до 35-ти учнів в класі
  Студентсько-орієнтоване навчальне середовище
 • 1,400+ викладачів і співробітників з великим практичним досвідом в своїй галузі
 • 70+ грантових дослідницьких проектів
 • Безкоштовне навчання англійської мови та курси підвищення кваліфікації
 • 30 + студентських сервісів для адаптації
 • 2 млн.$ стипендій та нагород
Докладніше

В КПУ 140 + навчальних програм, з яких – ряд унікальних - таких не знайти в інших ВНЗ.
Медична хімія, мода і технології, дизайн виробів, пивоваріння, садівництво в міських екосистемах і, навіть, традиційна китайська медицина – це унікальні програми для Західної Канади.

250,000 000$ щорічно доступні для вступників KPU в якості стипендій. Э різні форми фінансової допомоги.
Консультації з планування навчального курсу, варіанти кар’єрні варіанти і багато іншого! У нас є навчальний центр на кожному кампусі, який пропонує послуги репетиторства, навчальні ресурси та майстерні. Коло студентських клубів та організацій.

Manitoba Institute of Trades and Technology

Вінніпег, Манітоба (Канада)
Кількість програм: 30+

Особливості
 • 4000+ студентів

 • 13 навчальних локацій

 • МІТТ випускає компетентних фахівців найбільш затребуваних та високооплачуваних спеціальностей в Канаді: електриків, зварювальників, перукарів, кухарів, дизайнерів, ІТ-спеціалістів, фармацевтів та ін.

 • 90% випускників працевлаштовуються за фахом у своїй галузі протягом 6-ти місяців.

 • МІТТ має міцні зв’язки з промисловістю в Манітобі. Інструктори – ветерани промисловості, які мають міцні зв’язки з роботодавцями

 • понад 300 практиків і партнерів.

 • Всі студенти навчаються в умовах максимально наближених до реального життя.

 • Пільгова вартість навчання для українців

Докладніше

Кожна програма включає всі необхідне для роботи — серію семінарів, спрямованих на розвиток професійних навичок студентів та навичок з працевлаштування.
Є сертифікований радник з імміграції, що надає консультації міжнародним студентам з питань, пов’язаних зі студентськими візами, дозволами на роботу та іншими порадами з імміграції. Програма провінції Манітоби пропонує чудові можливості для випускників, які бажають іммігрувати.

Kensley College

Монреаль, Квебек (Канада)
IT-спеціальності

Особливості

Приватний коледж, що спеціалізується на підготовці фахівців у царині IT. Розташований на одній з найдовших вулиць Монреаля. Це демократичний сучасний навчальний простір, який забезпечує прикладними навичками і готує затребуваних фахівців, які знаходять свою кар’єрну реалізацію ще під час навчання.

 
Докладніше

Кенслі-коледж є провідним навчальним закладом, широко визнаним своєю видатною академічною репутацією. Маючи прекрасний кампус і живу спільноту, ми досягли успіху в різних композиціях курсів. Ми раді мати досвідчених, зацікавлених та успішних професіоналів, які з душею працюють для успіху студентів. Наша активна інтелектуальна спільнота допоможе вам почати свою кар’єру!
Кенслі-коледж прагне надавати просту та дбайливу освіту, яка базується на навичках і сприяє успіху студентів у навчанні та кар’єрі. Для наших іноземних студентів це означає, що ми сприймаємо вас як частину сім’ї Кенслі та допомагаємо вам крок за кроком у вашій подорожі до отримання диплома та досягнення кар’єрних цілей. Коледж спеціалізується на IT-спеціальностях і пропонує такі курси, як: кібербезпека, етичне хакерство, хмарна безпека, проект-менеджмент, бізнес-аналітика, цифровий маркетинг, тощо

Centennial Colegge

Торонто, Онтаріо (Канада)
Кількість програм: 200+

Особливості
 • понад 94% роботодавців, які наймають випускників коледжу задоволені рівнем освіти своїх працівників
 • студентам надається можливість працювати в коледжі неповний день: в лабораторіях, бібліотеках, центрі академічної допомоги, тощо
 • понад 80% програм дають можливість пройти практику, що оплачується роботодавцем
Докладніше

CENTENNIAL - перший державний коледж Онтаріо. Відомий, передусім, своїм високим рівнем викладання, інноваційними програмами та великою кількістю університетів-партнерів та роботодавців-партнерів.
Місія коледжу – навчити студентів досягати успіху в кар’єрі. Підтримка кар’єри та особистісний розвиток студентів – основний пріоритет коледжу.
Сентеніел визнаний одним з найрізноманітніших в культурному відношенні вищих навчальних закладів Канади. У кампусі представлено близько 100 етнокультурних груп, що розмовляють 80-ма мовами.

У наших 5-ти кампусах і 8-ми школах готуються майбутні лідери, і ми можемо підготувати вас до успішної кар’єрної реалізації.”

Вартість на рік: 17 000 - 30 000 CAD

Capilano university

Північний Ванкувер, Британська Колумбія (Канада)
Кількість програм 100+

Особливості
 • Приватний виш Північного Ванкувера для творчих неординарних особистостей

 • основні напрямки: науки та мистецтво, бізнес, освіта, здоров’я і розвиток людини, Глобальні і общиннознавчі дослідження.

 • 12000 студентів щороку

 • 2,834 міжнародних студентів з 86 країн

 • 20+ партнерських університетів по всьому світі – для проведення дослідницької роботи та студентських обмінів

 • 97% випускників задоволені своїм студентським досвідом

 • 96% баклаврів працевлаштовуються по завершенню навчання

Докладніше

Коледж пропонує найактуальніші освітні програми і можливості практики для студентів, розроблені згідно потреб ринку праці.

Тут викладають провідні експерти своїх галузей. Заняття проходять в невеликих групах – це лекції, жваві дискусії і практичне навчання. Працюючи з однокласниками, ви відкриєте функціональні, прикладні рішення складних проблем. Університет має зв’язки з місцевим бізнесом, тому ви отримаєте досвід роботи ще перед завершеням навчання.

В Capilano ви знайдете все для максимального розкриття свого потенціалу та проживання студентського досвіду: невеликі затишні класи, сучасні добре обладнані лабораторії та студії, фітнес-клуб, спортивні майданчики, футбольна команда, походи в гори, студентьський хаб та клуби за інтересами.

Культура цілісної підтримки, наставництва та підготовки до роботи CapU є інкубатором, який допоможе вам навчатися, рости та процвітати. Ми пропонуємо академічні та особисті консультації, фінансову допомогу, догляд за дітьми та інші послуги.

St/ Lawrence College

Кінгстон/Броквіль/Корнуел, Онтаріо (Канада)
Кількість програм 100+

Особливості

Переважна більшість навчальних програм представлені в усіх 3-х кампусах, але деякі тільки на певному кампусі

 • понад 86% наших студентів знаходять роботу по спеціальності впродовж перших 6 місяців по закінченню навчання, а
 • 100% роботодавців задоволені підготовкою студентів, яких вони взяли на роботу.
 • Ми проводимо регулярні дослідження ринку праці в Канаді і кожні 5 років актуалізуємо наші начальні програми до потреб ринку. Тому наші випускники є затребуваними на ринку праці.

Коледж має 3 кампуси у трьох різних містах: Кінгстон, Броквіль і Корнуел. Всі ці міста розташовані в провінції Онтаріо недалеко від кордону з США.

Програми коледжу охоплюють майже всі сфери інтересів майбутніх студентів: наука і технології, мистецтво і дизайн, медіа та реклама. Доречі тут мушу сказати що коледж має свою власну рекламну агенцію де наші студенти проходять практику, а бізнеси регіону замовляють рекламні продукти. Тож теоретичне навчання підкріплене практикою і досвідом першої роботи

Ми стоворили сприятливі умови для професійних занять спортом - є  сучасна величезна спортивна зала на території.

Всебічна підтримка студентів. Кар'єрний центр.

Можливість підробітку

Докладніше

Кредо нашого коледжу «інвестуй у свій успіх» і це справді так, тому що ми бачимо своєю місією дати студентам знання, які допоможуть їм знайти своє місце в житті і досягти професійного успіху.

Програми коледжу охоплюють майже всі сфери інтересів майбутніх студентів: наука і технології, мистецтво і дизайн, медіа та реклама. Доречі тут мушу сказати що коледж має свою власну рекламну агенцію де наші студенти проходять практику, а бізнеси регіону замовляють рекламні продукти. Тож теоретичне навчання підкріплене практикою і досвідом першої роботи, що значно полегшує пошуки роботи у майбутньому.

Наші професори  є не тільки викладачами, але й успішними професіоналами своєї індустрії та можуть поділитися професійними секретами зі своїми студентами, дати практичні поради на семінарах, розібрати реальні кейси зі студентами.

Коледж Сент-Лоренс робить багато для всебічної підтримки студентів, працює цілий ряд сервісів від тьюторінгу до кар’єрного центру. Студенти які з тих чи інших причин не встигли засвоїти матеріал і відстали можуть скористатися послугами наших тьюторів абсолютно безкоштовно. В той же час студенти-відмінники можуть стати тьюторами та отримувати погодинну оплату від коледжу за допомогу іншим студентам.

Величезний спортивний зал завжди відкритий для студентів – тут можна зібратися компанією щоб пограти у футбол чи баскетбол або попрацювати на тренажерах після лекцій. Для студентів які професійно займаються спортом є можливість потрапити до спортивних команд коледжу які грають в університетський лізі – це футбол, баскетбол, регбі, гольф та інші. 

Кар’єрний центр допомагає студентам знайти парт-тайм роботу під час навчання або місце ля проходження навчальної практики.

Не забувайте, що міжнародним студентам дозволено підпрацьовувати 20 годин на тиждень протягом навчання, тож поєднувати навчання і парт-тайм роботу цілком можливо. Мінімальна оплата праці по провінції Онтаріо зараз складає 15 канадських доларів на годину, тож працюючи парт-тайм студенту цілком реально покрити власні витрати на місяць.

Ми проводимо регулярні дослідження ринку праці в Канаді і кожні 5 років актуалізуємо наші начальні програми до потреб ринку. Тому наші випускники є затребуваними на ринку праці.

George Brown College

Торонто, Онтаріо (Канада)
Кількість програм 170+

Особливості

3 основних кампуси коледжу знаходяться в центрі Торонто.

172 програми повного дня

31 328 студентів

100% навчання, що базується на досвіді

89 % роботодавців задоволені освітою наших випускників

Особливостями Коледжу є освіта, що базується на отриманні практичного галузевого досвіду та численні програмам повного, неповного робочого дня та безперервної освіти, що дають можливість поєднати навчання з кар'єрою та домом - Ви без перешкод зможете отримати диплом, ступінь чи сертифікат.

Наші заклади, включно з The Chefs' House і WAVE Clinics, імітують реальне робоче середовище. Наші регіональні партнери виступають консультантами по навчальних програмах студентів, коригуючи їх так, щоб здобуті навички максимально відповідали реальним потребам галузі, враховую чи останні тенденції і технології. Тобто студенти поєднують теорію з відповідною практикою ще в стінах коледжу.

90 – кількість компаній та організацій, з якими ми працювали над прикладними дослідницькими проектами, створенням прототипів, розробкою та тестуванням нових продуктів і послуг у 2019-20 рр.

1588 - найбільша кількість стипендій, яку ми надали нашим студентам

Докладніше

У Джордж Браун Колледж легко поєднувати роботу, дім і освіту завдяки програмам повного, неповного робочого дня та безперервної освіти, що допоможе вам отримати диплом, ступінь чи сертифікат.
У нас є 3 кампуси в центрі Торонто: Сент-Джеймс, кампус Casa Loma та кампус Waterfront. Також ми маємо ще 5 локацій спеціального призначення (для практичних фахових робіт).  Ми скористалися перевагами нашого розташування, щоб дати нашим студентам перевагу на ринку праці. Ми співпрацюємо з компаніями та організаціями, які відіграють важливу роль в академічному житті наших студентів, консультуючи навчальну програму курсів, забезпечуючи освіту в польових умовах та працевлаштування. Допомагаючи нам розробляти навчальну програму, ці компанії виховують наших студентів, щоб відповідати потребам галузі та отримувати навички, які дуже затребувані на поточному ринку праці.
Коледж Джорджа Брауна забезпечує поєднання теорії та практичного досвіду. Ми віддаємо пріоритет навчанню в реальному житті та надаємо студентам можливість працювати разом із професіоналами галузі в прикладних дослідженнях і можливостях польової освіти. А наше галузеве партнерство означає, що студенти отримують знання за останніми тенденціями та технологіями, з якими вони можуть зіткнутися в цій галузі.
Практичний, реальний досвід
Наші заклади, включно з The Chefs' House і WAVE Clinics, імітують реальне робоче середовище. Усі наші програми, орієнтовані на реальні кар’єрні запити.
Ми працюємо з лідерами галузі, щоб переконатися, що навички, які ви отримуєте на уроці, знадобляться вам на роботі.
Експерти-інструктори- викладачі мають досвід роботи у своїй галузі та поділяться з вами реальними знаннями.
Отримайте практичний досвід, працюючи разом із професіоналами галузі для розробки та тестування нових продуктів.
Ми сприяємо підприємництву. Для цього створили центр підприємництва startGBC, який допоможе реалізувати підприємницькі ідеї студентів

Sheridan College

Бремптон/Міссіссага/Оквілл, Онтаріо (Канада)
Кількість програм: 130+

Особливості
 • №1 серед коледжів GTA за рейтингом загальної задоволеності студентів і випускників
 • 1.5 мільйона $ фінансування під бізнес- і соціальні проекти коледжу
 • 5 дослідних центрів на базі коледжу
 • створено Кар’єрний Центр, який допомагає студентам підібрати роботу
 • безліч спільних програм з університетами Торонто, Йорк, Брок
Докладніше

SHERIDAN – це світ інновацій та творчості, який надихає на дослідження і нові способи вирішення задач.

Унікальність програм коледжу полягає в практичному навчанні, що спирається на досвід та допомагає студентам і випускникам легко влитися в професійне середовище після навчання.

Освіта в коледжі дає не тільки академічні знання, а й особистісний розвиток, міждисциплінарний досвід, творчий розвиток, інноваційні технології.

Спеціально розроблена академічна програма «S-Sense» допомагає студентам виявити і розвинути найсильніші навички та можливості.

“Ми унікальні в тому, як ми доставляємо передові знання, мотивуємо до роботи і підтримуємо ініціативи студентів, необхідні для процвітання в мінливому світі”.

Вартість на рік: 18 000 - 32 000 CAD

Мовні школи

ILAC

Торонто, Онтаріо (Канада)
Онлайн і оффлайн мовні програми

Особливості
 • найширший вибір мовних програм
 • класи за різними рівнями володіння мовою
 • висока якість викладання підтверджується щорічними нагородами школи
 • можливість вчитися як онлайн, так і оффлайн в кампусах Торонто і Ванкувера
Докладніше

ILAC - одна з найтитулованіших шкіл англійської мови в світі з кампусами в Торонто та Ванкувері. Щорічно ILAC отримує нагороди за прагнення до досконалості в навчанні англійської мови та бездоганний студентський сервіс.

ILAC приймає студентів з більш ніж 75 країн, що робить його однією з найбільш мультикультурних шкіл вивчення англійської мови в світі. Школи ILAC акредитовані державними органами з контролю рівня освіти в школах Канади. Акредитація галузевими організаціями допомагає захищати права студентів.

Вартість: від 150 CAD

Школа ICEA - підготовка до тесту

Онлайн

Особливості

Канадсько-український проект

Найефективніша наукова програма з підготовки до тестування з англійської мови.

Розроблена канадськими та українськими професорами для абітурієнтів, що готуються вступати до іноземних навчальних закладів

Докладніше
 • Викладають професори
 • Прогресивна методика: найефективніші педагогічні і технологічні рішення допоможуть здобути в актив глибокі знання та навички спілкування
 • В групах 2-4 особи
 • Стабільна мотивація:онлайн-заняття в групах, перевірка домашніх завдань вчителем, підтримка менторів допоможе Вам дійти до результату
 • Інтерактивна платформа: словники, підручники, відео та аудіоматеріали постійно оновлюються згідно подій у світі. Доступ до матеріалів з актуальною лексикою та інформацією - 24/7
 • Всі аспекти мовлення задіяні в процесі навчання: Reading, Listening, Speaking, Writing, Use of English
Canadian College of English

Ванкувер, Британська Колумбія (Канада)
60+ спеціалізованих мовних онлайн курсів 

Особливості
SMRT – найсучасніша розробка фахівців всесвітньо відомого Канадського коледжу англійської мови. Містить передові методики викладання. Ефективність доведена в 200+ навчальних закладах світу. Ви зможете:
 • впевнено заговорити англійською за 1 рік
 • вступити до ВНЗу Канади без іспитів
 • отримати стипендію до 250 000 CAD
 • Отримати сертифікат міжнародного зразка, який також визнано Міністерством освіти України.
 • Передбачає змішану систему навчання - регулярні практичні заняття з викладачем + інтерактивний матеріал платформи SMRT. Для будь-якого рівня володіння англійською. Допоможе Вам опанувати будь-яку тематику та фахову лексику.
Докладніше
В SMRT реалізована 6-тикопмонентна система засвоєння навчального матеріалу
 1. заняття з сертифікованим викладачем
 2. інтерактивна платформа з навчальними матеріалами
 3. перевірка домашніх завдань, моніторинг менторів
 4. система тестів
 5. самостійна робота: завдання на всі аспекти мовленняаутентична англійська
 6. На платформі завжди актуальний контент: словники, підручники, відео та аудіоматеріали постійно оновлюються згідно подій у світі. Ви завжди працюєте з актуальною лексикою та інформацією

Середня освіта

UMC High School

Торонто, Онтаріо (Канада)
середня школа, страша школа

Особливості
 • 98% - приймальний рейтинг університетів (тобто, практично всі випускники стають студентами університетів після випуску)

 • 90% студентів вступають до провідних вишів штату Онтаріо

 • 18 учнів у класі і не більше!

 • 70+ Курсів підготовки до вищих навчальних закладів

 • 15+ національностей (українці теж є)

 • 92,500$ - загальна сума  стипендіального фонду

 • 500+ учнів та персоналу

Докладніше

Це приватна середня школа, акредитована Міністерством освіти штату Онтаріо. В стінах UMC створенo екстраординарне розвиваюче середовище. Сертифіковані вчителі Онтаріо забезпечують повну увагу та турботу під час занять і поза ними. Проводиться багато екскурсій, лідерських змагань, подорожей, позакласних занять, щоб зробити навчання дітей практичним і збагатити їх досвід. Дітям також прищеплюють дух волонтерства та проводять волонтерські заходи.

Кампус розташовано в безпечному і зручному міському районі, що забезпечує швидкий доступ до громадського транспорту та послуг. В UMC 20+ класних кімнат, мистецький клас, поля для бейсболу, баскетболу та футболу, обладнані сучасні лабораторії, спортивна зала, бібліотека та сцена, де діти, окрім основних класів, займаються в 20+ гуртках, ансамблях та спортивних командах.

Фахівці UMC розробили унікальну комплексну програму з математики та природничих наук, щоб діти  розуміли ці науки на практиці: практичні навчальні проекти, природничі лабораторні досліди, компьютерне програмування, математичні олімпіади.

Школа також пишається своїми арт-заняттями, де викладають справжні фахівці з міжнародним досвідом роботи.
Мультикультурне середовище сприяє до командної роботи та адаптації дітей у мультикультурній Канаді.
В школі забезпечується особисте консультування щодо планування навчання та проактивної позиції в житті.
Школа оперативно реагує на запити студентів і батьків щодо успішності та особистих проблем.

Окрім оффлайн навчання є також віртуальна школа UMC, де можна так само повноцінно вчитися онлайн.

Оффлайн школярі також користуються всіма переваги наявної інтеракивної  шкільної онлайн платформи.

Ontario Virtual School

Торонто, Онтаріо (Канада)
середня школа онлайн

Особливості
 • №1 серед онлайн шкіл Канади
 • унікальна можливість отримати диплом канадської школи зі своєї країни
 • окремі профільні курси для бажаючих отримати знання з конкретного предмета
 • сертифікат проходження курсу по закінченню
 • є курс «Дизайн майбутньої кар'єри» для тих, хто прагне визначитися з професією
Докладніше

Уже понад 10 років OVS є лідером у наданні онлайн навчання. Цього року програма стала доступна для учнів з України.

OVS зібрала кращих викладачів Канади та ІТ-персонал для забезпечення найкращого навчального процесу.

OVS пропонує велику кількість курсів (предметів): творчих, соціальних, наукових і технічних напрямків. Багато з них не викладаються в українських школах.
Навчання проходить англійською мовою, дозволяє оволодіти специфічною термінологією і лексикою. Обираючи окремий курс, учень може підготуватися до навчання у ВНЗ за обраною спеціальністю і отримати перший професійний досвід.

Одна з унікальних програм - «Дизайн майбутньої кар'єри». OVS радить цей курс, якщо учень сумнівається з вибором майбутньої професії.

Вартість на рік: 1100 CAD за 1 курс

Séminaire du Sacré-Coeur

Монреаль (неподалік), Квебек (Канада)
середня школа, страша школа франкомовна

Особливості
 • приватна франкомовна середня школа для учнів 7-11 класів неподалік Монреалю. Розташована біля підніжжя Лаврентійських гір з дивовижним видом на річку Оттава.
  Сучасний живий інтер’єр, інноваційне навчальне середовище, стимулююча програма навчання – комбінація вдалих технологічних та педегогічних рішень.
  Фрнацузька мова викладання, 2 іноземні мови – англійська та іспанська.
  20 видів спорту, мистецтво, здоровий спосіб життя, академічні досягнення, білінгвальність – напрямки, яким приділяється рівномірна увага.
  Проживання переважно в білінгвальних сім’ях. Значні знижки для українських дітей, особливо для вимушених переселенців.
Докладніше

Семінарія пропонує чудове навчальне середовище, в якому студенти можуть повністю розкрити свій потенціал. Вишуканий дизайн інтер’єру, живі куточки з аквафермою, стильна форма – робить шкільний простір привабливим та невимушеним.

SSC пишається своїми академічними здобутками. Семінарія прищеплює своїм учням знання та компетенції, необхідні для досягнення успіху у навчанні після закінчення середньої школи, щоб стати відповідальними і зацікавленими дорослими. Для досягнення цієї мети школа пропонує інноваційне навчальне середовище та стимулюючу програму, в якій технології поєднуються з передовими методами викладання. На кожному рівні студентам пропонується програма Enriched English. ТАкож вивчається іспанська мова. По закінченню ваші діти володітимуть 3-ма іноземними мовами.

Щоб діти-іноземці могли якнайкраще організуватися, проводяться заходи та семінари задля поглиблення їх розуміння особливостей канадської шкільної системи. Студенти складають свій індивідуальний розклад на тиждень для додаткових позакласних занять. Кожен учень самостійно обирає на наступні 2 місяці види діяльності з огляду на свої інтереси, бажання та успішність.
Життя школи насичене різноманітними творчими та науковими проектами, позакласними заняттями, волонтерськими та благодійними акціями, величезним переліком позакласних заходів та вечірок, щорічними туристичними поїздками до Торонто, Квебеку, Нью-Йорку та європейських міст.

У школі представлено понад 20 видів спорту, 3 професійні команди з баскетболу, волейболу та хокею. Учні Séminaire du Sacré-Cœur у складі команд сокеру, футболу та легкої атлетики щорічно беруть участь у шкільних, районних та провінційних змаганнях. Тренер з баскетболу – українець. В школі 2 окремі спортивні зали для баскетболу та футболу з натуральним покриттям.

Велика увага приділяється урокам першої невідкладної допомоги, а також прораганді здорового способу життя та дієтології.
Пропонуються різноманітні види мистецтв: театр, семінари і майстер-класи із запрошеними майстрами, художниками, композитрами та відомими в Канаді артистами.

Європа

Вища освіта

Algebra University

Загреб (Хорватія)
Кількість програм: 15+
програми зимових і літніх таборів

Особливості
 • стипендія 25-30% від вартості першого академічного року навчання на програми бакалавра та магістра при успішному проходженні всіх етапів зарахування
 • провідний хорватський виш - школа цифрових технологій
 • центр кар'єри, який надає повну підтримку студентам з пошуком компанії для стажування і потенційного працевлаштування;
 • Algebra LAB - сучасний дослідницький і інноваційний центр, а також інкубатор для стартапів, який виконує ряд дослідницьких та інноваційних проектів, підтримує студентські стартапи
Докладніше

Algebra University College — флагман найбільшої приватної освітньої організації в Хорватії. Має понад 20 представництв по всій країні.

Алгебра посіла 1-е місце в Республіці за високу загальну якість програм професійної освіти згідно оцінки Национальної агенції науки та вищої освіти.

Algebra University College розвиває сучасні та інноваційні програми професійного навчання у царині комп'ютерних наук, економіки та мистецтв, які допомагають студентам стати частиною світу, що набуває цифрових форм.

Вартість на рік: €5 500 - €5 850

EU Business School

Барселона (Іспанія), Женева та Монтре (Швейцарія), Мюнхен (Німеччина)
Кількість програм: 30+

Особливості
 • 10-15% стипендії на навчання за програмами бакалавра та магістра
 • викладачі: засновники та керівники провідних компаній планети, менеджери проектів, політики, міністри розвинених країн
 • 1 місце програми Online MBA в глобальному рейтингу CEO Magazine
 • 5 місце в Європі за окупністю інвестицій в освіту за рейтингом QS
 • випускники працюють в: UNESCO, SONY, Facebook, Microsoft, WWF, Nestle, Deloitte, Volkswagen, Nike, IBM, Novartis
Докладніше

В EU вчені, консультанти, підприємці та керівники провідних компаній планети викладають інноваційні бізнес-програми ЄС англійською мовою студентам понад 100-та національностей.

Занурення в реальне бізнес-середовище: завдяки відвідуванню лідуючих компаній і підприємств та запрошеним доповідачам студенти отримують уявлення про те, як насправді працюють компанії, що дає їм конкурентну перевагу в сучасному мінливому світі бізнесу.

Вартість на рік: 20 000 – 30 000 €

HTMI

Зоренберг, Люцерна (Швейцарія)
Кількість програм: 50+

Особливості

Один з найбільших ВНЗ з готельного бізнесу, туризму та кулінарному мистецтву у світі

40-50% стипендії на навчання за програмами бакалавра на весь період навчання за програмою (на конкурсній основі)

 • Очолює TOP-15 ВНЗ світу за рейтингом QS
 • можливість пройти практику і стажування в найкращих готелях та ресторанах Швейцарії
 • понад 94% роботодавців, які наймають випускників університету задоволені рівнем освіти своїх працівників
 • понад 97% випускників працевлаштовуються протягом 2-х місяців
Докладніше

HTMI виховує лідерів готельного бізнесу, та кулінарного мистецтва, а наша унікальна освітня платформа надає майбутнім лідерам добре відпрацьовані навички у готельному бізнесі, підприємництві та інноваційних технологіях. Усі наші студенти насолоджуються унікальним досвідом і можливостями «Жити, любити, вивчати» у Швейцарії – найбезпечнішому та унікально прекрасному місці: біосфері ЮНЕСКО – Соренберг, Ентлебух, Кантон Люцерн.

Нашим студентам подобається проходити чудове швейцарське стажування в найкращих готелях і ресторанах перш ніж долучитися до нашої глобальної спільноти на все життя.

Ключові показники академічної успішності 2022:

94% – Рівень задоволеності роботодавців вміннями наших випускників

97%роботодавців рекомендують наших студентів

94% випускників працевлаштовуються за 2 місяці
96% студентів здають іспити на A+

Студентські інновації – №1 в Європі і №4 в світі

Навчання у ВНЗ Словаччини

Словаччина
Кількість програм: 200+

Особливості

Словаччина є однією з небагатьох європейських країн, де українським абітурієнтам не потрібно складати іспити, щоб підтвердити раніше здобуту освіту, але потрібна нострифікація.

Однією з особливостей цієї країни є те, що для вступу до ВНЗ Вам буде потрібен довірений регіональний представник – резидент Словаччини, який на місці здійснюватиме представництво Ваших інтересів в країні.

До Міністерства освіти Словаччини подається стандартний пакет документів та через 1-2 місяці виноситься рішення. Для нострифікації потрібна еквіваленція — переклад оцінок (у Словаччині інша система оцінювання знань). Але не турбуйтеся про це – наші куратори допоможуть вирішити всі поточні питання.

Докладніше

Вже близько 20-ти років міжародна освітня агенція ICEA допомомагає українським абітурієнтам вступати до словацьких вишів та професійно реалізуватися. Адже у Словаччині легко здобути студентську ВНП та якісну вищу освіту без вікових обмежень

Ми створили для Вас Дорожню мапу – найкоротший та перевірений шлях до європейської освіти та кар’єри, щоб Ви якомога швидше опинились у такій безпечній країні, як Словаччина

Занурення в реальне бізнес-середовище: завдяки відвідуванню лідуючих компаній і підприємств та запрошеним доповідачам студенти отримують уявлення про те, як насправді працюють компанії, що дає їм конкурентну перевагу в сучасному мінливому світі бізнесу.

Середня освіта

Myddelton College

Денбі, Уельс (Велика Британія)
середня і старша школа

Ососбливості

Myddelton College – це найкраща приватна школа-пансіон у Великобританії

 • школа має статус Microsoft Global Showcase.

 • Загальна площа кампуса з історичними будівлями та  ландшафтним парком - 37 акрів

Школа має власні:

 • футбольне поле (повнорозмірне)
 • Поле для регбі
 • 4 тенісні корти
 • Стіна для скелелазіння в приміщенні
 • Великий критий спортивний зал
 • обладнані сучасні лабораторії
 • Танцювальна студія
 • Кінний комплекс

Викладачі школи відзначені корпорацією Майкрософт як Експерти інноваційної освіти Майкрософт.

У всіх дітей - персональні планшети

Безліч можливостей для розвитку і самовираження в безпечній турботливій атмосфері

 

Докладніше

розташована на околиці стародавнього та історичного м. Денбі, що на півночі Уельсу. Має багату історію. Будинок школи є пам’яткою архітектури II ступеня - поєднання старовинної архітектури, сучасного дизайну та технологій (реставрований у 2016 р.). До будинку прилягає красивий ландшафтний парк. Загальна площа кампусу - 37½ акра. Вона вміщує все, що потрібно дитині для развитку та самореалізації.

 • Наші учні отримують користь від навчання, покращуючи своє фізичне та психічне здоров’я. Навчання передбачає не лише класні заняття, а й поїздки, походи, дослідження, гуртки, що перетворюють набуті знання на досвід, формують особистісний характер. Також є захоплюючі літні табори, де можна познайомитись з колледжем, околицями, активно і з користю провести літні місяці.

Myddelton College є школою Microsoft Global Showcase і членом ексклюзивної групи EdTech50. Кожен студент Myddelton College має власний персональний планшет для навчання. Усі наші уроки проводяться через Microsoft OneNote і Teams, що забезпечує батькам і учням доступ до уроків з будь-якої точки світу в будь-який час. Студенти отримують персональні відгуки від своїх викладачів у режимі реального часу. Потім робота студентів диференціюється, щоб допомогти їм покращити свої власні цілі. Багато наших співробітників отримали визнання за їх виняткові здібності навчати інноваційними методами з використанням технологій. Вони були відзначені корпорацією Майкрософт як MIEE (Microsoft Innovative Educator Experts). Ми гарантуємо, що студенти добре знаються на сучасних технологіях і підготовлені до сучасного робочого місця.

Ми приділяємо велику увагу підтримці нашої спільноти та розвитку молодої людини з інтернаціональним світоглядом. Ми навчаємо наших студентів, що найбільший вплив, який вони можуть мати на життя іншої людини, це просто бути добрим і уважним до неї. Ми щодня підтримуємо цю цінність у Myddelton College.

Знажка для українців 11000 $CAD

Повна вартість навчання+проживання+харчування 25 500 фунтів за 1 академічний рік (стандартна ціна Myddelton £ 36, 600 )

Adcote School

Шрусбери (Літтл-Несс), гр. Шропшир (Велика Британія)
школа-пансіонат для дівчат

Ососбливості

Adcote School — це відзначена нагородами денна школа-інтернат для дівчат віком 7-18 років. У школі, заснованій у 1907 році, навчається близько 200 учнів, третина з яких - міжнародні студенти. Розміщена у чудовій будівлі I-ї категорії, яка оточена 30-ма акрами прекрасного ландшафтного парку. Adcote поєднує невеликі розміри класів та індивідуальний підхід, які йдуть рука об руку з великою кількістю позакласних заходів

Докладніше

Мовні школи

OCA PRAHA

Прага (Чеська Республіка)
Онлайн і оффлайн мовні програми, канікулярні програми

Ососбливості
 • займає лідуючі позиції за кількістю переведень до університетів з 4-рирічним курсом навчання
 • можливість отримати сертифікат або вчений ступінь за 6-24 місяці
 • заняття під ваш графік
 • доступні всі види фінансової допомоги: гранти, позики, стипендії, робота для студентів тощо
 • учні, що відповідають критеріям, отримують безкоштовне навчання і платню протягом 2-х років, +1000$ на книги і матеріали
Докладніше

Спільно з державними університетами Чехії центр Association пропонує річні або напіврічні мовні курси для іноземних абітурієнтів з правом вибору спеціалізації та міста для навчання - Прага або Усті-над-Лабем.

Наша основна задача - навчити вас чеської мови і підготувати до вступу в престижні вузи Чехії, щоб абітурієнти змогли продовжити навчання за програмами бакалаврату або магістратури на бюджетній основі.

Для учнів від 12 років освітній центр пропонує літні, зимові, весняні канікули в Празі з вивченням чеської, англійської, німецької мов на вибір, з візитом до Австрії, Німеччини, Франції, Швейцарії.

Вартість на рік: €950 - €5 150

Україна

Онлайн і оффлайн мовні програми, канікулярні програми

Ососбливості

Громадська організація проводить заняття для дітей 6-17рр.:

 • Регулярні курси іноземних мов за новітніми технологіями
 • групи з усіх рівнів англійської мови
 • підготовка до міжнародних іспитів
 • мовний клуб (онлайн та оффлайн)
 • мовні канікулярні табори
Докладніше

Курси іноземних мов:

 • англійської
 • польської
 • словацької
image
Для кожного

Кому варто відвідати подію

Учням 7-11 класів та їх батькам

які хочуть продовжити середню освіту у безпечних умовах за кодоном чи вступити до вишу. Намагаються зорієнтуватися та знайти найдоступніші умови

Студентам

щоб розпочати або продовжити навчання на бакалавраті чи магістратурі, отримати додаткову спеціальність та збудувати кар'єру за кордоном

Вимушеним переселенцям

які прагнуть підтвердити диплом, знайти роботу та адаптуватися у нових умовах, підвищити кваліфікацію, опанувати новий фах, чи розпочати бізнес

До початку залишилось

днів
годин
хвилин
Так мрія стає реальністю

Чому Вам варто взяти участь?

Стрибок на вищий рівень життя

Ви дізнаєтесь наскільки широкі освітні та соціальні можливості відкрилися зараз по всьому світі, як для української молоді, так і для дорослих. І зможете вже найближчим часом виїхати на навчання за кордон, скориставшись з пільгових умов

Практична інформація про адаптацію за кордоном

експертні консультації з усіх питань щодо навчальних програм, умов вступу, алгоритму дій та можливостей кар'єрної реалізації у кожній з представлених країн. Ви зрозумієте, куди і як рухатися далі

Прийняти рішення

Концентрована інформація в одному місці дозволить вам порівняти і зробити зважений вибір. У Вас з'явиться бачення організації Вашого життя за кордоном - план дій для підготовки до вступу, кар'єрної реалізації та адаптації

Розберете свою ситуацію

у вас буде можливість порадитися з реальними людьми, які самі пройшли шлях адаптації у новій країні і розібрати безпосередньо Вашу ситуацію, прояснити всі сумніви та питання, які наразі вам здаються складними

Наші
спонсори

Це ваша нагода отримати остаточні відповіді на питання:

Де вчитися

як обрати країну та навчальний заклад з доступними програмами для українців

Як вступити

на навчання за прийнятною ціною, отримати стипендію, грант чи повне покриття витрат

Як адаптуватися

швидко в незнайомій країні та подбати про власне соціальне забезпечення

Як знайти роботу

під час навчання та забезпечити кар'єру по завершенню

Скористайся нагодою

Індивідуальна дорожня мапа до омріяної кар'єри від ICEA

Це покроковий алгоритм – відпрацьований компанією поетапний план дій, за яким з року в рік сотні наших студентів вступають до престижних навчальних закладів та будують успішну кар’єру за кордоном. Він передбачає 8 кроків:

1

Вибір майбутньої професії

2

Вибір країни та навчального закладу

3

Фінансове планування

4

Навчальний план

5

Підготовка до вступу

6

Оформлення документів

7

Вибір житла

8

Підтримка

Компетентна команда ICEA створила простір у форматі онлайн виставки, де зібрана інформація про навчальні заклади з усього світу, які запропонували найкращі умови для навчання та адаптації українців, а також про найбільш перспективні та новітні професійні сфери

20 років ICEA є стабільним надійним партнером з надання освітніх послуг у міжнародному форматі

є членом Європейської асоціації якості освітніх агентств European Association of Quality Agencies EAQA

акредитована Федерацією консалтингових освітніх і мовних асоціацій Federation of Education and Language Consultant Associations (FELCA)

три роки поспіль агенція ICEA входила до 7-ки кращих і завоювала бронзову, срібну і золоту нагороди в номінації «Краща Агенція року за версією Premier Agency Business Awards (PABA)»

є освітньою установою, що відповідає строгим стандартам якості і має статус «ICEF Agency Status (IAS) 2021-2022»

весна 2022

Як це було

Не зважаючи на початок війни, освітній Онлайн-ярмарок 2022 відбувся за планом 11-12 березня.

Ми повторили успішний сценарій минулорічної виставки і отримали неймовірну кількість запитів. На виставці вперше були представлені адаптаційні програми для українців, які очікувано неймовірно затребувані. 

Наразі ще більше абітурієнтів знайшли свої навчальні заклади та вже роблять перші успіхи, рухаючись за “Дорожньою мапою” від ICEA. Дякуємо за довіру!

Screenshot_20211024-153135_Zoom
Screenshot_20211024-151118_Zoom

 

Це був дуже плідний захід. Завдяки спільним зусиллям десятки українців знайшли свій навчальний заклад, відповідно до покликання.

 

осінь 2021

Перша освітня онлайн виставка

У 2021 році ми провели наймасштабнішу онлайн виставку, на якій були присутні представники навчальних закладів з усіх куточків світу.

На виставці у жовтні 2021р. команда ICEA вперше презентувала кар’єрні напрямки, які були визнані пріоритетними для сучасного суспільства під час економічного форуму у Давосі.

2 дні онлайн конференцій в форматі презентації навчальних закладів в рамках 4-х освітніх напрямків: інженерії & IT, туризму, соціального сектору, творчих спеціальностей і бізнесу.

ІІ половина виставки – зустріч представника навчального закладу з потенційними студентами. Круглий стіл зі спікерами, на яких розглядалися конкретні кейси кожного із зацікавлених учасників.

 

Open for partnership

For partners

Онлайн-ярмарок відбудеться за планом 21-22 жовтня для всіх українців. Ми запрошуємо вас взяти участь у заході та запропонувати спеціальну допомогу, наприклад, стипендії та/або знижки для студентів. Це дасть їм можливість здійснити свої мрії, можливо, єдину мрію, яку можна жити. Багато навчальних закладів виявляють солідарність і підтримку нашим студентам. Станьте одним із тих лідерів, які показують всьому світу, що для вас також важливі цінності миру, справедливості та свободи

The online Fair will happen as planned in October 21-22 for all Ukrainian people. We invite you to participate in the event and offer special help, such as scholarships or/and discounts for the students. This will give them an opportunity to achieve their dreams, possibly the only dream to live. Many educational establishments are showing solidarity and support for our students. Become one of those leaders who show the whole world that the values of piece, justice and freedom are also important to you.

В цей дуже важкий час для України та українського народу вся команда ICEA вдома, в рідному місті, працює повний робочий день та, навіть, понаднормово.

Ми активно готуємо заявки наших клієнтів до посольств, продовжуємо процес підбору освітніх програм для тих, хто ще визначається.

Зберігаємо спокій, ефективно працюємо, де і коли ми можемо. Разом до перемоги!

Встигнути побачити

Розклад проведення зустрічей у Zoom

П'ятниця - 21 жовтня

CEO загальна презентація
11:30 - 12:00
Приєднатися

EUROPE, SOUTH KOREA, AUSTRALIA

Запис на індивідуальні косультації від експертів

12:00 - 13:00

Приєднатися
OCA PRAHA
Прага та Усті-над-Лабем, Чехія

12:00 - 13:00

Приєднатися
Myddelton College
Денбі, Уельс, Великабританія

12:00 - 13:00

Приєднатися
Запис на індивідуальні косультації від експертів

13:00 - 14:00

Приєднатися
OCA PRAHA
Прага та Усті-над-Лабем, Чехія

13:00 - 14:00

Приєднатися
Adcote School
Шрусбери, Великобританія

13:00 - 14:00

Приєднатися
Запис на індивідуальні косультації від експертів

14:00 - 15:00

Приєднатися
EU Business School
Барселона Іспанія, Женева та Монтре Швейцарія, Мюнхен Німеччина

14:00 - 15:00

Приєднатися
Algebra University
Загреб, Хорватія

14:00 - 15:00

Приєднатися
Запис на індивідуальні косультації від експертів

15:00 - 16:00

Приєднатися
HTMi
Зоренберг, Люцерна, Швейцарія

15:00 - 16:00

Приєднатися
Little Dream
Словаччина

15:00 - 16:00

Приєднатися

CANADA / USA

St. Lawrence College
Кінгстон, Онтаріо, Канада

16:00 - 17:00

Приєднатися
Capilano
Північний Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

16:00 - 17:00

Приєднатися
Запис на індивідуальні косультації від експертів

17:00 - 18:00

Приєднатися
Séminaire du Sacré-Coeur (SSC) private school Quebec (франкомовна)
поряд з Монреалем, Квебек, Канада

17:00 - 18:00

Приєднатися
Centennial College
Торонто, Онтаріо, Канада

18:00 - 19:00

Приєднатися
Запис на індивідуальні косультації від експертів

18:00 - 19:00

Приєднатися

Субота - 22 жовтня

CEO загальна презентація
11:30 - 12:00
Приєднатися

EUROPE, SOUTH KOREA, AUSTRALIA

Запис на індивідуальні косультації від експертів

12:00 - 13:00

Приєднатися
EU Business School
Барселона Іспанія, Женева та Монтре Швейцарія, Мюнхен Німеччина

12:00 - 13:00

Приєднатися
Algebra University
Загреб, Хорватія

12:00 - 13:00

Приєднатися
Запис на індивідуальні косультації від експертів

13:00 - 14:00

Приєднатися
EU Business School
Барселона Іспанія, Женева та Монтре Швейцарія, Мюнхен Німеччина

13:00 - 14:00

Приєднатися
Little Dream
Словаччина

13:00 - 15:00

Приєднатися

CANADA / USA

MITT
Вінніпег, Манітоба

14:00 - 15:00

Приєднатися
Sheridan College
Оквіль, Онтаріо

15:00 - 16:00

Приєднатися
Centennial College
Торонто, Онтаріо

16:00 - 17:00

Приєднатися
Thompson Rivers
Камлупс, Британська Колумбія

17:00 - 18:00

Приєднатися
George Brown College
Торонто, Онтаріо

18:00 - 19:00

Приєднатися
Kwantlen Polytechnic University
Суррей, Британська Колумбія

19:00 - 20:00

Приєднатися