З 1998 р. міжнародна освітня агенція ІСЕА працює для тих, хто потребує кваліфікованого консалтингу щодо освіти за кордоном.  Ви можете скористатися нашим багаторічним досвідом співпраці з найкращими навчальними закладами планети і отримати, як першу освіту, так і пройти перекваліфікацію, здобути ступінь магістра чи професора.

ICEA показало себе одним з найнадійніших міжнародних партнерів у наданні освітніх послуг за кордоном.  Ми єдині в Україні отримали звання найкращої освітньої агенції за версією PABA – Premier agency business awards та відзнаку Кришталевий глобус.

shape
shape
shape
shape
освіта за кордоном

Все для вдалого вибору професійної освіти

Із року в рік сотні наших студентів з різних країн отримують стипендії та гранти на освіту за кордоном. Ми пишаємося нашими партнерами з різних країн, які підтримують талановиту молодь.

Ми будемо раді допомогти Вам з вибором стипендіальних програм та грантів. Розкриємо ваші таланти і допоможемо їх реалізувати найкращим чином.

Ми пройдемо разом з Вами шлях підготовки до вступу – запропонуємо широкий вибір мовних курсів для дітей та дорослих, підберемо для Вас школу, яка максимально відповідає Вашим вимогам, допоможемо підготуватися до здачі мовних та професійних іспитів.

Персональний супровід

Вас супроводжуватиме досвідчений персональний менеджер до завершення 1-го року навчання у вибраному навчальному закладі. Він підбере оптимальні варіанти навчання та проживання, з урахування Ваших навичок та вподобань

Висока компетентність

За 2о рр. команда ICEA налагодила роботу практично до досконалості - ми знаємо всі тонкощі процесу підготовки. Ви можете впевнено спертися на наш досвід і напрацювання та гарантовано отримати свій результат

Безпека та Надійність

ICEA - надійний партнер у наданні освітніх послуг - це підтверджено нагородами міжнародних організацій, вітчизняними сертифікатами та успіхами наших численних випускників. Працюємо за договором

2021
favicon

Кваліфікація в ICEF

акредитація в якості інформаційного агентства ICEF

2018
favicon

Проект «Свідома Освіта»

Проект «Свідома Освіта» отримав реєстраційний сертифікат Бібліотеки Конгресу США

2015
favicon

Найкраща освітня агенція року

ICEA отримала звання найкращої освітньої агенції за версією PABA – Premier agency business awards та відзнаку Кришталевий глобус

2013
favicon

Акредитація FELCA

ICEA акредитована Федерацією консалтингових освітніх та мовних асоціацій Federation of Education and Language Consultant Associations

2012
favicon

Членство в EAQA

ICEA стає членом Европейської ассоціації освітніх агенцій European Association of Quality Agencies EAQA

2007
favicon

Перший дитячий табір ICEA Summer Camp

Організовано перший дитячий табір в Туреччині

1998
favicon

Заснування компанії

та впровадження програми стажування студентів у США – Work and Travel USA

Результати нашої роботи

За свою місію ICEA вважає допомогу в професійному самовизначенні кожної особистості, що звертається до компанії. Цікава, затребувана, високооплачувана робота, з можливістю кар’єрного росту – ось результат, на який націлена вся команда ICEA. Сотні дітей та дорослих отримали і ще продовжують отримувати свої результати в кар’єрній реалізації – вони  вступили до іноземних навчальних закладів та працюють в престижних організаціях  з нашою допомогою. Багато років поспіль ми ставали кращою агенцією, нашу роботу відзначили чимало авторитетних світових організацій. Проте, найважливіша нагорода – це результати наших студентів – випускників.
вступників
6000 +
років досвіду
0 +
освітніх програм
0 +
ВНЗів-партнерів
100 +

Нагороди

Кришталевий глобус PABA

ICEA - єдина компанія в Україні, що отримала найвищу нагороду від Primere Business Agency 2015 р.

Освітня агенція року

Золота винагорода в категорії “Освітня Агенція 2015р.” від Premier Agency Business Awards, Канада

Відзнака 2012р.

Відзнака Premier Agency Business Awards ( Канада) за "етику, доброчесність, стратегію, інновації та лідерство у бізнесі"

Пропонуючи українцям начання світового рівня, ми передусім, намагаємося створити у стінах нашої компанії сервіс міжнародного рівня, використовувати найпрогресивніші методики профорієнтації, ефективні мовні програми, відшукувати найінноваційніші ВНЗи та найзатребуваніши професійні напрямки, що найкраще оплачуються.

Всі наші фахівці постійно вчаться, подорожують до партнерських навчальних закладів та підвищують свою кваліфікацію і компетентність. Тому Ви можете впевнено залишити їм всі технічні та юридичні моменти, паперову роботу, щоб зосередитися на головному – навчанні та самореалізації. Решту роботи команда ICEA виконає за Вас.

наша команда

Знайомтеся з провідними фахівцями ICEA

shape
shape

Громадськи організації партнери

Навчальні заклади партнери