З 2007 року компанія ICEA організовує і проводить дитячі освітні табори

Ми починали з Мошногір’я, працювали в Криму, Закарпатті, у Львівській і Одеській областях, в Польщі, в Канаді,  в Туреччині. Щороку ми розширюємо географію та горизонти корисного відпочинку для діток.

За 14 років - з нами виросли кілька поколінь

Ми бачимо, як змінюються їхні погляд на життя, амбіції, плани, як вони вибудовують відносини, працюють на тренінгах, вчать англійську, відпочивають – словом, ростуть і розвиваються!

 Ці підлітки – найкраще, що у нас є.

Вони засвоюють інформацію в кілька разів швидше, ніж ми, дорослі. Вони креативні, відкриті для нового, раціональні і впевнені в собі.   За щасливим збігом обставин – з нами завжди розумні і інтелігентні діти

Переваги наших програм

Літні табори ICEA – спогади на все життя, знайомства, що назавжди лишаться в серці, щирі посмішки і, до того ж, вивчення англійської мови або профорієнтація.

Мовна або профорієнтаційна программа

Перші кроки до успішного майбутьного треба робити ще з дитинства! Наші програми націлені на формування стійкої мотивації та насолоди від отримання знань, розкриття індивідуального потенціалу та свідомий вибір майбутньої професії.

Екскурсії, творча і спортивна програми

Екскурсії, творча і спортивна програми Походи, екскурсії, майстер-класси, спортивні заходи! У нашому таборі кожна дитина знайде заняття до душі.

Екологічно чисте середовище і мальовнича природа

Наші табори розташовані там де свіже повітря, гори або море та екологічно чиста природа, які сприятимуть відпочинку і подарують заряд бадьорості на весь рік.

Шкільні канікули для дітей – це час нових вражень та нових можливостей.  Важливо наповнити їх позитивними емоціями, цінним досвідом, корисними знаннями та новими знайомствами.
Розваги, навчання, розвиток лідерських якостей і творчого потенціалу дитини, формування навичок ефективної комунікації та командна робота. Все це та багато іншого ми підготували для учасників, щоб відпочинок у нашому таборі став незабутнім.

Фотоархів