Для партнерів

Партнерство

Partnership wellbeing – at the heart of our bisiness.

 

Війна перетворила зацікавленість українців в освіті за кордоном на нагальну потребу. Як показав досвід, найефективнішим інструментом для знайомства потенційних абітурієнтів з навчальними закладами стали онлайн виставки. ICEA за 1,5 роки провела вже 4 таких виставки, після яких сотні дітей виїхали і продовжують виїжджати на навчання до іноземних навчальних закладів.

Наша компанія завжди знаходиться у пошуках цікавих освітніх пропозицій для українців. Тому ми запрошуємо навчальні заклади з усіх куточків світу до партнерства та до участі в майбутніх ICEA online Fair

How it works

Partnership wellbeing - at the heart of our business

Діяльність нашої компанії спрямована на розвиток та реалізацію унікальності кожної людини, на добробут наших клієнтів та партнерів.

Ми допомагаємо українській молоді та фахівцям зважитися і зробити реальні кроки до реалізації їхнього потенціалу через здобуття затребуваного фаху в закордонних навчальних закладах. З цією метою ми глибоко вивчаємо специфіку партнерських навчальних закладів та забезпечуємо ефективність на кожній ділянці процесу

Partnership System ❯

Coaching & Studing ❯

Faithfull Staff ❯

Marketing Strategy ❯

25 років ICEA є стабільним надійним партнером з надання освітніх послуг у міжнародному форматі. Встановлення етичних, прозорих і плідних партнерських стосунків - наш пріоритет. Ми глибоко вивчаємо освітні програми навчальних закладів, з якими працюємо і проводимо приватні тісні профорієнтаційні консультації з потенційнии студентами, готуємо їх до навчання заздалегідь у обраному виші. Тому вони можуть витримати навчальний процес від першого до останнього року.

Коли діти приїздять на навчання - вони всім забезпечені і вже частковов адаптовані, знають мову, їх побут влаштований, мають необхідні академічні навички - словом, можуть повністю зосередитися безпосередньо на навчанні, здобувають результати для себе, навчального закладу та сприяють розвитку економіки в країні, в якій знаходяться

Зважитися на навчання в іншомовному середовищі далеко від дому - це непросте рішення. Переїзд - це неабиякий стрес. Тому наші фахівці послідовно готують абітурієнтів та їх батьків. Ми проводимо:

  • консалтинг і персональний коучинг,
  • мовні інтенсивні курси
  • soft skill coaching
  • подорожі і табори

Високий професіоналізм, мотивовані працівники, дружній стабільний колектив, що працює від створення компанії, любить дітей і знає свою роботу, постійно вчиться (в т.ч. за кордоном), розвивається, здатний нестандартно мислити і діяти адаптивно до ситуації, аутсорсинг висококваліфікованих вузьких спеціалістів - те, що робить ICEA ефективною командою

Протягом 25-ти років роботи на цьому ринку ми спостерігаємо за інтересами і потребами уркаїнської молоді. Діти розвиваються, дорослішають на наших очах, тому ми добре їх розуміємо і завжди знаємо, що запропонувати саме зараз. На знанні цих потреб і грунтується наша маркетингова стратегія.

Наша рекламна кампанія охоплює усі регіони України та країни Європи, куди перемістилися понад 11,5 млн українців та
знайшли там свої домівки під час війни.

Окрім того, ми прискіпливо аналізуємо результати нашої діяльності, спираємося на статистичні та соціологічні дані для планування освітніх заходів. І обов'язково ділимося результатами наших досліджень з партнерами, впроваджуємо заходи задля підвищення ефективності діяльності, щоб кожна людина, яка до нас звертається змогла реалізувати свою унікальність

Підводимо підсумки

Результати попередніх виставок

Стрімке зростання попиту на освіту за кордоном у 2022-му році, яке демонструють наведені графіки по 2-й та 3-й виставці, спричинене війною. Адже зараз українці не можуть повноцінно навчатися у безпеці, деякі взагалі втратили обраний ВНЗ фізично.

Тому ми безмежно вдячні нашим іноземним партнерам за надання спеціальних умов для навчання українців у своїх вишах. Це сприяло зростанню кількості реєстрацій на навчання на останніх 2-х виставках ICEA online Fair, які ми проводили вже під час війни.

Переважна більшість абітурієнтів реєструються зараз на бакалаврські програми та короткострокові фахові програми, після яких студенти змогли би одразу працювати. Проте кількість бажаючих підтвердити диплом, здобути післядипломну освіту, на магістерські програми, MBA теж зросла. Можна сказати, що у нас додалося старшої за віком аудиторії.

Тому наша компанія зараз запрошує до партнерства:

  • навчальні заклади, де представлені трендові професії, які б забезпечили конкурентоспроможність молодим українським фахівцям
  • ВНЗ, які можуть запропонувати грантові програми, стипендії для талановитих людей з України, яким важко сплачувати стандартну вартість навчання – це було б потужногю підтримкою для людей, які цього потребують

Результати "ICEA online Fair"
2021-2023 рр.

I виставка

II виставка

III виставка

IV виставка

ICEA є членом Європейської асоціації якості освітніх агентств European Association of Quality Agencies EAQA

акредитована Федерацією консалтингових освітніх і мовних асоціацій Federation of Education and Language Consultant Associations (FELCA)

три роки поспіль агенція ICEA входила до 7-ки кращих і завоювала бронзову, срібну і золоту нагороди в номінації «Краща Агенція року за версією Premier Agency Business Awards (PABA)»

є освітньою установою, що відповідає строгим стандартам якості і має статус «ICEF Agency Status (IAS) 2021-2022»

вступників
10000 +
років досвіду
0 +
освітніх програм
0 +
ВНЗів-партнерів
100 +
як це було

ICEA online Educational Fair

Кілька років тому компетентна команда ICEA створила простір у форматі онлайн виставки, де збираються представники навчальних закладів з усього світу та зацікавлені в здобутті якісної іноземної освіти українці. Разом з партнерами нам завжди вдається запропонувати найкращі умови для навчання та адаптації наших абітурієнтів, а також найперспективніші та новітні професії.

Спираючись на досвід попередніх виставок ми щоразу дещо змінюємо формат взаємодії взаємодії представників навчальних закладів та потенційних студентів, а також склад учасників.

Це був дуже плідний захід. Завдяки спільним зусиллям десятки українців знайшли свій навчальний заклад, відповідно до покликання.

осінь 2021

Перша освітня онлайн виставка

У 2021 році ми провели першу наймасштабнішу онлайн виставку, на якій були присутні представники навчальних закладів з усіх куточків світу.

На виставці у жовтні 2021р. команда ICEA вперше презентувала кар’єрні напрямки, які були визнані пріоритетними для сучасного суспільства під час економічного форуму у Давосі.

2 дні онлайн конференцій в форматі презентації навчальних закладів в рамках 4-х освітніх напрямків: інженерії & IT, туризму, соціального сектору, творчих спеціальностей і бізнесу.

ІІ половина виставки – зустріч представника навчального закладу з потенційними студентами. Круглий стіл зі спікерами, на яких розглядалися конкретні кейси кожного із зацікавлених учасників.

весна 2022

ICEA online Educational Fair II

Не зважаючи на початок війни, освітній Онлайн-ярмарок 2022 відбувся за планом 11-12 березня. В перший місяць війни!

Наші міжнародні партнери проявили неоціненну толерантність і пдітримку, надавши гранти, стипендії, спеціальні умови для українських абітурієнтів, тому ми отримали велику кількість запитів на навчання і зареєстрували більше студентів, ніж минулого року. На виставці вперше були представлені адаптаційні програми для українців, які очікувано неймовірно затребувані. 

Наразі ще більше абітурієнтів знайшли свої навчальні заклади та вже роблять перші успіхи, рухаючись за “Дорожньою мапою” від ICEA. Дякуємо за довіру!

Screenshot_20211024-153135_Zoom
Screenshot_20211024-151118_Zoom
Screenshot_20211024-135259_Zoom
осінь 2022

Відео з III виставки ICEA online Fair 2022

весна 2023

Відео з IV виставки ICEA online Fair 2023

Open for partnership

Долучіться до V Education and Career Fair ICEA 2023

ICEA запрошує до партнерства навчальні заклади з усіх куточків світу, які могли б навчити українців актуальним трендовим професіям та допомогли їм адаптуватися в новій країні, щоб вони могли реалізувати власний потенціал та сприяли розвитку економіки, суспільних цінностей в країнах перебування. 

We invite you to participate in the event and to offer special help, such as scholarships or/and discounts for the students. This will give them an opportunity to achieve their dreams, possibly the only dream of life. Many educational establishments are showing solidarity and support for our students. Become one of those leaders who show the whole world that the values of piece, justice and freedom are also important for you.

Дякуємо за підтримку. 

shape
shape
shape