Подарувати дитині щастя в цей період – наша головна мета!
Тому ми створили світ ІСЕА в наших мовних та профорієнтаційних таборах, де ваші діти зможуть:

покращити свої знання з англійської мови у веселій та захоплюючій атмосфері

пройти тренінги з профорієнтації та визначитись з майбутньою професією

познайомитися з однолітками з усього світу

насолодитися культурою та історією визначних пам’яток різних країн

чудово провести час у зручному та безпечному середовищі

EDU CAMP 2021-2022

ILAC Summer Camp (Toronto)

Використовуй літо на повну! Відчуй незабутню пригоду разом з ILAC – найкращою мовною школою Канади. Відвідай відомі міські пам’ятки, поглиблюйся у культурні екскурсії і створюй незабутні спогади разом із новими друзями
на захоплюючих вечірках! Це твоя можливість здійснити великі мрії в Канаді.

Переглянути »

SUMMER EDU CAMP 2022!

Літо – це маленьке життя!
І ми розуміємо як важливо, щоб воно було незабутнім та водночас корисним! Саме тому пропонуємо Вашим дітям профорієнтаційний табір, а також табір з програмою вивчення англійської мови EDU CAMP на базі готелю «Чертур» (Львівська обл., Турківський р-н, с. Явора), у якому успішно поєднані освітні програми з активним відпочинком та насиченою екскурсійною програмою.

Переглянути »

ЛІТНЯ ПРОГРАМА від Braemar College, Торонто, Канада

Навчання в англомовному середовищі сприяє розширенню словникового запасу дітей, прогресу у роботі над граматично правильною вимовою. Учасники програми вчаться працювати в команді, ефективно засвоювати новий матеріал, правильно писати есе, оформляти та презентувати проекти на обрану тему та багато іншого.

Переглянути »

Англійська + Розваги. Літні Канікули на МАЛЬТІ 2022

Літня програма ICEA 2022 Мальта проводиться на базі однієї з найкращих мовних шкіл Cavendish School of English. Англійська мова – це одна з офіційних мов країни, тому англійською володіє переважна частина населення. Cavendish School of English розташована в центрі Валетти, в старовинному будинку встилі бароко, де є все необхідне для ефективного навчання. Крім того, зупинка феррі (корабля, який поєднує Валлетту та Сліму) знаходиться за 2 хвилини від школи. Літня програма ICEA 2022 на Мальті – це відмінна комбінація ефективного навчання та незабутнього відпочинку.

Переглянути »

Англійська + Футбол (Paris Saint-Germain) Літні канікули у ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ 2022

Родзинка програми – футбольні тренування від Академії Paris Saint-Germain!
Paris Saint-Germain є одним з найбільших футбольних клубів у світі! На сьогодні тут грають легенди світового футболу: Ліонель Мессі, Неймар і Кіліан Мбаппе, а раніше – і сам Девід Бекхем!
На тренуваннях кожен навчиться грати відповідно до принципів Академії Paris Saint-Germain: робота в команді, самоконтроль і взаємна повага до суперників.
Кожен учасник також отримає повний комплект форми Академії Paris SaintGermain (футболка, шорти і гетри) та сертифікат Академії.

Переглянути »

Англійська + Розваги. Літні Канікули у ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ 2022

Літня програма ICEA 2022 проводиться на базі однієї з найкращих британськихмовних шкіл Samiad, на території приватної школи неподалік від міста Ноттінгем. Вже мрієте пройти місцями славетного Робін Гуда?Також ми відвідаємо з екскурсіями цікаві місця від Лондона до Манчестера та Йорка!

Переглянути »

Health Care Overview медична програма стажування в КАНАДІ 2022

Ексклюзивна програма стажування від міжнародної освітньої агенції «ІСЕА» та Университету Thompson Rivers. Проходження стажування та практики в медичному закладі на базі університету – це можливість поповнити свій багаж знань, удосконалити практичні навички та отримати досвід міжнародного медичного стажування.

Переглянути »

Літні канікули в ІРЛАНДІЇ 2022

Літня програма ICEA 2022 проводиться на базі однієї з найкращих ірландських мовних
шкіл Future Learning.
Future Learning зосереджена не лише на тому, щоб допомогти вам покращити ваші
навички англійської мови, а й на розвитку ваших навичок комунікації, управління
проектами, критичного мислення та цифрових навичок!
Школа відома на міжнародному рівні як піонер технологічного вивчення мови.

Переглянути »

Літні канікули в БАРСЕЛОНІ 2022

Міжнародна літня школа це тритижнева англомовна освітня програма, яка має на меті
одночасно створити фундамент для успішного початку підприємницької діяльності і
разом з цим надати можливість провести літні канікули в Барселоні, знайти нові
знайомства зі студентами з усіх куточків світу. Програма відбувається на базі однієї з
найкращих бізнес-шкіл – EU та зорієнтована на школярів у віці від 16 до 18 років, які
зацікавлені, або планують вивчати бізнес та інновації у вищому навчальному закладі.

Переглянути »

Міжнародна літня школа в ХОРВАТІЇ 2022

В літній школі Algebra ви можете знайти найпопулярніші курси, щоб відкрити для себе світ інформаційних технологій та водночас отримати задоволення від процесу навчання. Наповніть свої літні дні навчанням, спілкуванням, новими знайомствами та незабутніми пригодами
в Хорватії.

Переглянути »

Літні канікули в ШВЕЙЦАРІЇ 2022

BHMS Business & Hotel Management School
Якщо студент поступає на академічну програму в BHMS протягом 2 років після участі в літній програмі, це вартість повернення на навчання в розмірі 3,000 CHF.

Переглянути »

Англійський Весняний табір ICEA EDU CAMP в Карпатах 2022

Обрати вивчення англійської мови – завжди гарна ідея для Вашої дитини. А в нашому Мовному таборі ІСЕА все сприятиме швидкому засвоєнню нових знань та покращенню рівня володіння англійською мовою. Викладачі та команда табору проводять цікаві творчі завдання, конкурси та ігри англійською мовою.

Переглянути »
Літні табори ICEA – спогади на все життя, знайомства, що назавжди лишаться в серці, щирі посмішки і, до того ж, вивчення англійської мови або профорієнтація.

Профорієнтаційні табори ICEA

Ми раді допомогти кожному з наших учасників визначитись зі своїм майбутнім, знайти професію , що принесе насолоду та особисту реалізацію.  Наші професійні коуч тренери створили унікальну програму Профорієнтаційнийного табіру.

Мовні табори ІСЕА 

Обрати вивчення англійської мови – завжди гарна ідея для Вашої дитини. А в нашому мовному таборі все сприятиме швидкому засвоєнню нових знань та покращенню рівня володіння англійською мовою. Викладачі та команда табору проводять цікаві творчі завдання, конкурси та ігри англійською мовою.

Архів наших таборів

Літній табір з вивчення англійської мовив Туреччині 2021

Вік: 10-16 років Літній табір у сонячній Аланії в Туреччині в одному з кращих молодіжних центрів Banana Club. Ексклюзивна навчальна програма, спортивна та розважальна, зроблять відпочинок дитини незабутнім. Banana Club – це центр дитячого дозвілля з багаторічним досвідом, що забезпечить святковий настрій та яскраві канікули для кожного учасника.

Літній профорієнтаційний  табір в Туреччині 2021

Вік: 12-16 років Головна мета профорієнтаційної програми – допомогти учасникам визначитися з майбутньою професією та розкрити індивідуальний потенціал кожного з них. Профорієнтація – це визначення свого місця в професійному світі. Учасників програми чекає корисна профорієнтаційна презентація від представника канадського державного коледжу St. Lawrence.

Літній бізнес-табір в Туреччині 2021

Вік: 12-16 років Програма «Бізнес-інкубатор» є унікальною авторською програмою канадської компанії B2Y, що має на меті допомогти сучасній молоді розпочати шлях по реалізації власного бізнес-проекту. Програма передбачає створення персональних презентацій та визначення найкращих бізнес-ідей. Старшокласникам буде виданий сертифікат на 100$ для реєстрації в цей коледж.

Мовний дитячий табір на базі готелю
«Чертур» 2020

Львівська область, Турківський район, село Явора

Мовний дитячий табір на базі еко-курорту
«Ізкі» 2020

Закарпатська область, Міжгірський район, село Ізкі

Профорієнтаційний дитячий табір на базі еко-курорту
«Ізкі» 2020

Закарпатська область, Міжгірський район, село Ізкі

Денний  дитячий табір  2020

 Україна, Черкаси, бул. Шевченка, 424

 

Програма вивчення англійської мови.

Вільне спілкування англійською мовою нашої молоді – місія нашого дитячого табору! Для вивчення англійської мови використовуються кращі навчальні матеріали.

  • 10 уроків англійської з професійним викладачем;
  • Невимушена мовна, ігрове середовище;
  • Захоплюючі проекти і квести англійською мовою;
  • Перегляд навчальних відео та дискусії.

Насичена розважальна програма.

Під час перебування в нашому таборі діти не тільки вчитимуться, а й будуть розважатися. Проявити свої таланти і здібності можна буде беручи участь в різних майстер-класах і квестах.

Режим роботи

З понеділка по п’ятницю, з 09.00 по 18.00.

Зимовий мовний табір ICEA Winter Camp! 2020

 Україна, Черкаси, бул. Шевченка, 424

Вартість: 2400 грн
Вікова категорія: 7-11 років
Дати: 08.01.2020 – 12.01.2020 (з 10:00 до 18:00)

Запрошуємо дітей до зимового мовного табору ICEA Winter Camp, у якому успішно поєднане вивчення англійської мови з відпочинком та насиченою екскурсійною програмою.
Що ми підготували?
Програма вивчення англійської мови.
Вільне спілкування англійською мовою нашої молоді – місія нашого дитячого табору! Для вивчення англійської мови використовуються найкращі навчальні матеріали.

  • 10 уроків англійської з професійним викладачем.
  • Невимушене мовне, ігрове середовище;
  • Захоплюючі проекти та квести англійською мовою;
  • Перегляд навчальних відео та дискусії
  • Екскурсії та подарунки

Пізнавальна програма

В програмі табору запланована різноманітна пізнавальна програма. Кожного дня у дітей буде можливість відвідати процвітаючі підприємства та установи міста Черкаси, подивитись на всі робочі процеси зсередини та, можливо, визначитись з майбутньою сферою роботи.

Насичена розважальна програма.

Під час перебування в нашому таборі діти не тільки навчатимуться, а і будуть розважатись. Проявити свої таланти та здібності можна буде під час походу у Боулінг, займаючись Скелелазінням, катаючись на Ковзанах, приймаючи участь у різноманітних Майстер-Класах, та просто гарно проводити час.

Харчування:

Повноцінний обід (перше, друге + напій) та 2 перекуси (чай з печивом або фрукт)

На кожного учасника нашого табору чекають цінні подарунки!

Осінній табір ICEA FALL CAMP 2019

 Україна, Черкаси, бул. Шевченка, 424

Літні табори ICEA CAMP 2019

«Чертур»  Львівська область, Турківський район, село Явора «Ізкі»  Закарпатська область, Міжгірський район, село Ізкі

ICEA Autumn Camp 2018

SUMMER LANGUAGE CAMP “EDU CAMP” FOR CHILDREN

ON THE BASE OF THE ECO-SCHOOL “7FIELDS”

 Україна, Київська обл., Семиполки

ICEA Winter Camp на базе эко-школы 7 Fields

 Україна, Київська обл., Семиполки

ICEA Autumn Camp 2017 

на базі еко-курорту «Ізкі», Міжгірський район, Закарпатська область

Агентство ІСЕА запрошує дітей поринути в неймовірну атмосферу планування власного бізнесу та визначитись з напрямком майбутньої професії в осінньому таборі «ICEA Autumn Camp» на базі еко-курорту «Ізкі», Міжгірський район, Закарпатська область. Дітей чекає програма, яка спрямована на розкриття потенціалу та формування чітких цілей та планів на майбутнє