Вроцлавська політехніка (WUST) (Польща)

Кількість студентів: 20,725
Факультети: 14 факультетів
Кількість викладачів: 2,306
116 будівель з сучасними лабораторіями та бібліотеками
3 філії
Патенти: 6,182 зареєстрованих винаходів та корисних моделей

Опис

Вроцлавська Політехніка (Wrocław University of Science and Technology) заснована у 1945 році, і з того часу стала одним із найпрестижніших технічних університетів Польщі. ВУСТ надає освіту за 70 напрямками бакалаврських і магістерських програм, багато з яких доступні англійською мовою. Навчальний заклад співпрацює з понад 250 партнерами з майже 50 країн, що дозволяє студентам брати участь у програмах обміну, таких як Erasmus+, Double Degree Master Programme T.I.M.E., Fulbright Commission та DAAD.

Особливості та сильні сторони Вроцлавської Політехніки:

Міжнародна співпраця: Університет має угоди про співпрацю з європейськими університетами, а також університетами в Америці, Азії, Африці та Австралії. Щороку сотні студентів і викладачів беруть участь у міжнародних програмах обміну.

Висококваліфіковані викладачі – практики, діючі науковці, що отримують нагороди за визначні виходи для поліпшення життя і здоров’я суспільства.

Інноваційні дослідження: ВУСТ проводить дослідження в 14 дисциплінах, включаючи інженерію, природничі науки, медичні науки та соціальні науки. Університет щорічно подає понад 100 заявок на винаходи та корисні моделі, та є лідером у галузі інновацій.

Сучасна інфраструктура: Кампуси ВУСТ оснащені сучасними лабораторіями, бібліотеками та мультимедійними лекційними залами. Серед видатних об’єктів є “Полінка” – єдина в Польщі канатна дорога через річку Одра, яка з’єднує головний кампус з кампусом На Гроблі.

Високі кар’єрні перспективи: Випускники ВУСТ займають третє місце в Польщі за рівнем середніх заробітків. Багато студентів знаходять роботу ще під час навчання, а 70% – не пізніше ніж через три місяці після закінчення університету.

Активне студентське життя: В університеті діють 193 наукові групи, 29 студентських організацій та 21 студентська культурна агенція. Студенти беруть участь у міжнародних проєктах, таких як створення гоночних автомобілів, марсіанських роверів та безпілотних літаків.

Вроцлавська Політехніка пропонує своїм студентам якісну освіту, сучасні технології та широкі можливості для професійного розвитку, роблячи акцент на інноваціях та міжнародній співпраці.

Дивіться огляди про університет на каналі ВУСТ

https://www.youtube.com/watch?v=2NXjpnVhC0c