University of California, Irvine (США)
  • Forbes поставив UCI на 3 -е місце серед державних університетів у 2019 році на 3-му місці серед державних університетів на основі вартості навчання в кампусі, якості школи, показників успішності та заробітку після навчання.
  • За даними PayScale College Salary Report , випускники UCI посідають 11 місце за рівнем заробітної плати серед державних університетів США .
  • Журнал Money оцінив UCI у списку «25 найкращих державних коледжів з високою зарплатою» на основі того, скільки випускники заробляли за 20 років, мінус витрати на навчання в коледжі.
Вища освіта - США

Опис

Заснована в 1965 році, UCI є наймолодшим членом престижної Асоціації американських університетів і входить до 10 найкращих державних університетів країни за версією US News & World Report . Кампус випустив трьох Нобелівських лауреатів і відомий своїми академічними досягненнями, першими дослідженнями, інноваціями та талісманом мурахоїда. На чолі з канцлером Говардом Гіллманом, UCI має понад 37 000 студентів і пропонує 222 програми. Вона розташована в одній із найбезпечніших та економічно найактивніших спільнот у світі та є другим за величиною роботодавцем округу Ориндж, що щорічно вносить 7 мільярдів доларів у місцеву економіку та 8 мільярдів доларів у всьому штаті.

Kiplinger Personal Finance поставив UCI на 26-е місце серед « Найкращих цінностей у державних коледжах » , опублікованих у грудні 2017 року, перерахувавши найкращі державні університети країни за доступністю та якістю освіти.