STU – Технічний університет (Словаччина)

Державний університет. Найкращий технічний університет Словаччини

12000 студентів, 8 факультетів, 500+ студентів по обміну

Навчання словацькою безкоштовно

Вища освіта - Словаччина

Опис

Заснований в 1937 році, є одним з найпопулярніших університетів технічної спрямованості в Європі. STU Розташований в м. Братислава
• Найкращий технічний університет Словаччини згідно зі словацьким рейтингом ARRA
• За світовими рейтингами, це третій найкращий технічний університет у Словаччині та Чехії
• На міжнародному рівні має сотні угод про співпрацю із закордонними університетами. Щороку університет відправляє майже 500 студентів для навчання по обміну
• Випускники ВНЗ є одними з найбільш затребуваних і високооплачуваних працівників на ринку праці
• Майже 12 000 студентів щорічно навчаються на 8 факультетах університету
Факультети:
Машинобудування – понад 90% молодих фахівців працевлаштовуються в перший рік після закінчення навчання.
Електротехніки та інформатики дає можливість отримати затребувану спеціальність в області інформаційних систем, високих технологій та електротехніки.Крім сильного викладацького складу, факультет має потужну технічну базу і веде активну науково-дослідну діяльність.
Будівництва – дозволяє отримати спеціальність в галузі архітектури, геодезії, проектування, розвитку транспорту, будівництва житлових і промислових об’єктів і т.д. Найбільший і найпопулярніший в університеті.
Архтітектури і дизайну – фахова освіта в царині архітектури, урбанізму, реставрації пам’ятників, ландшафтного та інтер’єрного дизайну. Тут досліджують такі питання, як планування міських територій, транспортні системи, житлове будівництво, розвиток інфраструктури, екологічна стійкість та соціальна справедливість. Головна мета урбанізму полягає в створенні функціонально зручних, естетичних та стало розвиваються міст, в яких люди можуть жити, працювати та насолоджуватися якісним життям. Студенти факультету поєднують творчість з наукою, беруть участь у різних конкурсних програмах, науково-дослідній і проектній діяльності університету.
Хімічних і харчових технологій – факультет дає можливість отримати затребувану спеціальність в області природничих наук, фармацевтики, інженерії. Випускники можуть працювати в приватних і державних компаніях, які спеціалізуються на розробці і виробництві продуктів харчування, хімічної та фармацевтичної продукції.
Інформатики та інформаційних технологій – знання в області кібернетики, телекомунікацій, баз даних, штучного інтелекту, інформаційних технологій. Готує висококваліфікованих фахівців, які займаються збором і обробкою даних, розробкою і впровадженням інформаційних технологій, управлінням і створенням складних систем.
• Матеріалознавства – готує гнучких компетентних фахівців, які користуються попитом у багатьох галузях: автомобільній промисловості, легкій промисловості, оборонному комплексі, енергетиці, нафтовидобутку, космонавтиці. Цей факультет у 2008 році отримав Національну премію за якісну освіту серед словацьких університетів.

Звичайна ціна навчальних програм англійською мовою – близько 4000 євро

Навчання словацькою мовою для українців безкоштовне