St. Lawrence College (Канада)

Переважна більшість навчальних програм представлені в усіх 3-х кампусах, але деякі тільки на певному кампусі

  • понад 86% наших студентів знаходять роботу по спеціальності впродовж перших 6 місяців по закінченню навчання,
  • 100% роботодавців задоволені підготовкою студентів, яких вони взяли на роботу.
  • Ми проводимо регулярні дослідження ринку праці в Канаді і кожні 5 років актуалізуємо наші начальні програми до потреб ринку. Тому наші випускники є затребуваними на ринку праці.

Коледж має 3 кампуси у трьох різних містах: Кінгстон, Броквіль і Корнуел. Всі ці міста розташовані в провінції Онтаріо недалеко від кордону з США. До великих міст Канади – Торонто, Оттави та Монреаля можна дістатися за декілька годин.

Програми коледжу охоплюють майже всі сфери інтересів майбутніх студентів: наука і технології, мистецтво і дизайн, медіа та реклама. Доречі тут мушу сказати що коледж має свою власну рекламну агенцію де наші студенти проходять практику, а бізнеси регіону замовляють рекламні продукти. Тож теоретичне навчання підкріплене практикою і досвідом першої роботи, що значно полегшує пошуки роботи у майбутньому.

Ми стоворили сприятливі умови для професійних занять спортом – є  сучасна величезна спортивна зала на території.

Всебічна підтримка студентів. Кар’єрний центр.

Можливість підробітку

освіта - Канада

Опис

Коледж має 3 кампуси у трьох різних містах: Кінгстон, Броквіль і Корнуел. Всі ці міста розташовані в провінції Онтаріо недалеко від кордону зі Сполученими Штатами Америки. До великих міст Канади – Торонто, Оттави та Монреаля можна дістатися за декілька годин.

Кредо нашого коледжу «інвестуй у свій успіх» і це справді так, тому що ми бачимо своєю місією дати студентам знання, які допоможуть їм знайти своє місце в житті і досягти професійного успіху.

Це говорить насамперед про якість отриманої освіти і також про актуальність програм коледжу.

Програми коледжу охоплюють майже всі сфери інтересів майбутніх студентів: наука і технології, мистецтво і дизайн, медіа та реклама. Доречі тут мушу сказати що коледж має свою власну рекламну агенцію де наші студенти проходять практику, а бізнеси регіону замовляють рекламні продукти. Тож теоретичне навчання підкріплене практикою і досвідом першої роботи, що значно полегшує пошуки роботи у майбутньому.

Наші професори  є не тільки викладачами, але й успішними професіоналами своєї індустрії та можуть поділитися професійними секретами зі своїми студентами, дати практичні поради на семінарах, розібрати реальні кейси зі студентами.

Коледж Сент-Лоренс робить багато для всебічної підтримки студентів, працює цілий ряд сервісів від тьюторінгу до кар’єрного центру. Студенти які з тих чи інших причин не встигли засвоїти матеріал і відстали можуть скористатися послугами наших тьюторів абсолютно безкоштовно. В той же час студенти-відмінники можуть стати тьюторами та отримувати погодинну оплату від коледжу за допомогу іншим студентам.

Величезний спортивний зал завжди відкритий для студентів – тут можна зібратися компанією щоб пограти у футбол чи баскетбол або попрацювати на тренажерах після лекцій. Для студентів які професійно займаються спортом є можливість потрапити до спортивних команд коледжу які грають в університетський лізі – це футбол, баскетбол, регбі, гольф та інші.

Кар’єрний центр допомагає студентам знайти парт-тайм роботу під час навчання або місце ля проходження навчальної практики.

Не забувайте, що міжнародним студентам дозволено підпрацьовувати 20 годин на тиждень протягом навчання, тож поєднувати навчання і парт-тайм роботу цілком можливо. Мінімальна оплата праці по провінції Онтаріо зараз складає 15 канадських доларів на годину, тож працюючи парт-тайм студенту цілком реально покрити власні витрати на місяць.

Ми проводимо регулярні дослідження ринку праці в Канаді і кожні 5 років актуалізуємо наші начальні програми до потреб ринку. Тому наші випускники є затребуваними на ринку праці.

Всі студенти для кого англійська мова не є рідною, мають надати сертифікат що підтверджує рівень володіння англійською мовою. IELTS (Айлс) – ми приймаємо сертифікати з прохідним балом від 6.0 до 6.5 або, як тимчасова міра – ми приймаємо ще сертифікат Duolingo – від 105 до 115 балів на різні програми. Окрім мовного сертифікату, студент має подати документи, що підтверджують його академічну успішність. Від студентів з України ми приймаємо шкільні табелі з оцінками з усіх навчальних предметів на попередні 2 роки за умови що, сертифікат про закінчення школи має бути наданий до початку навчання.

Якщо ви не маєте потрібного рівня англійської мови – не засмучуйтесь, коледж тісно співпрацює з канадськими мовними школами, де ви можете підвищити рівень володіння англійською мовою перед вступом до коледжу