Séminaire du Sacré-Coeur

приватна франкомовна середня школа для учнів 7-11 класів неподалік Монреалю. Розташована біля підніжжя Лаврентійських гір з дивовижним видом на річку Оттава.
Сучасний живий інтер’єр, інноваційне навчальне середовище, стимулююча програма навчання – комбінація вдалих технологічних та педегогічних рішень.
Фрнацузька мова викладання, 2 іноземні мови – англійська та іспанська.
20 видів спорту, мистецтво, здоровий спосіб життя, академічні досягнення, білінгвальність – напрямки, яким приділяється рівномірна увага.
Проживання переважно в білінгвальних сім’ях. Значні знижки для українських дітей, особливо для вимушених переселенців.

освіта -

Опис

Séminaire du Sacré-Coeur (SSC – Семінарія Святого Серця) – приватна франкомовна середня школа для учнів 7-11 класів.
Розташована в провінції Квебек між Оттавою та Монреалем, у годині їзди від них – біля підніжжя Лаврентійських гір з дивовижним видом на річку Оттава.

Семінарія пропонує чудове навчальне середовище, в якому студенти можуть повністю розкрити свій потенціал. Вишуканий дизайн інтер’єру, живі куточки з аквафермою, стильна форма – робить шкільний простір привабливим та невимушеним.

SSC пишається своїми академічними здобутками. Семінарія прищеплює своїм учням знання та компетенції, необхідні для досягнення успіху у навчанні після закінчення середньої школи, щоб стати відповідальними і зацікавленими дорослими. Для досягнення цієї мети школа пропонує інноваційне навчальне середовище та стимулюючу програму, в якій технології поєднуються з передовими методами викладання. На кожному рівні студентам пропонується програма Enriched English. ТАкож вивчається іспанська мова. По закінченню ваші діти володітимуть 3-ма іноземними мовами.

Щоб діти-іноземці могли якнайкраще організуватися, проводяться заходи та семінари задля поглиблення їх розуміння особливостей канадської шкільної системи. Студенти складають свій індивідуальний розклад на тиждень для додаткових позакласних занять. Кожен учень самостійно обирає на наступні 2 місяці види діяльності з огляду на свої інтереси, бажання та успішність.
Життя школи насичене різноманітними творчими та науковими проектами, позакласними заняттями, волонтерськими та благодійними акціями, величезним переліком позакласних заходів та вечірок, щорічними туристичними поїздками до Торонто, Квебеку, Нью-Йорку та європейських міст.

У школі представлено понад 20 видів спорту, 3 професійні команди з баскетболу, волейболу та хокею. Учні Séminaire du Sacré-Cœur у складі команд сокеру, футболу та легкої атлетики щорічно беруть участь у шкільних, районних та провінційних змаганнях. Тренер з баскетболу – українець. В школі 2 окремі спортивні зали для баскетболу та футболу з натуральним покриттям.

Велика увага приділяється урокам першої невідкладної допомоги, а також прораганді здорового способу життя та дієтології.
Пропонуються різноманітні види мистецтв: театр, семінари і майстер-класи із запрошеними майстрами, художниками, композитрами та відомими в Канаді артистами.
Школа пропонує міжнародним студентам гостьове проживання в сім’ях (франкофонних та білінгвальних (французько-англійських). Таке занурення 24/7 у канадське середовище сприяє швидкій інтеграції та гарантує стрімке поліпшення французької та англійської мов.

Вартість навчання для українських вимушених переселенців, які приїздять до Канада з членами родини за ціною навчання для канадійців

Вартість на навчання для українських дітей, які залишаються на навчання в Канаді самі теж значно знижена.