Пряшівський університет (Словаччина)

Університет належить до стабільних і авторитетних навчальних закладів у східнословацькому регіоні.

8 факультетів і науково-дослідницька діяльність.

Міжнародне визнання дипломів

Вища освіта - Словаччина

Опис

Університет належить до стабільних і авторитетних навчальних закладів у східнословацькому регіоні. Знаходиться в м. Пряшеві.

Щороку пропонує майбутнім студентам придбати вищу освіту в одному з 8-ми факультетів та 1-му центрі:

  1. Філософський факультет,
  2. Факультет гуманітарних тa природничих наук,
  3. Факультет менеджменту,
  4. Медичний
  5. Педагогічний факультет,
  6. Факультет спорту,
  7. Центр мов і культур національних меньшин,
  8. Православний і греко-католицький богословський факультети

Тут не тільки широкий вибір навчальних програм, більшість з яких, являються найліпшими в Словаччині, але і на високому рівні проводиться науково-дослідна робота; вибудована інфраструктура для наукових досліджень, 3 центри передового досвіду, центр компетентності та пряшівська частина університетського наукового парку Technicom. Основна увага приділяється прикладним дослідженням в області інформаційних технологій і комунікацій, електротехніці, автоматизаціям та системам управління, машинобудуванню, будівництву та екологічної інженерії.

Пряшівський університет (ПУ) – єдиний вищий навчальний заклад в східній Словаччині та один з 4-х в цілій Словаччині, що виграв престижний Diploma Supplement Label. Ця нагорода дуже сприяє нашим випускникам  при визнанні дипломів і отриманої кваліфікації за кордоном.

Університет також намагається організовувати свої різні мистецькі заходи, які націлені на літературно-драматичне, музичне та образотворче мистецтво. Невід’ємною частиною навчального життя університету є радіо PAF та телебачення Mediálka TV.

Разом з факультетами розвиваються інші відділи Пряшівського університету – Центр безперервної освіти; їдальня; 4 гуртожитки, де можуть проживати 1918 студентів в 2-х, 3-х та 4-римісних кімнатах блочного типу. Там є інтерне, бібліотека, видавництво ПУ, обчислювальний центр, Центр мов і культур національних меншин; Центр досліджень екології тварин та людини; Центр соціально-історичного і культурно-історичного досліджень Пряшівського університету.

Університет створює простір для підготовки кваліфікованих фахівців, розвиваючи творче та критичне мислення, знання, розуміння та заохочує особисту ініціативність.

Звичайна ціна навчальних програм англійською мовою – близько 4000 євро

Навчання словацькою мовою для українців безкоштовне

https://www.unipo.sk/vzdelavanie/zah