Northern Lights College (Канада)

7 локацій

100+ програм

580+ курсів

БОНУСИ від NLC (Northern Lights College):

✅10 безкоштовних місць клієнтам компанії ІСЕА на ESL (підготовчий курс англійської мови перед навчанням)

✅Domestic Tuition (ціни на навчання такі як для місцевих канадців, а саме у 4 рази дешевше) для всіх українців, які мають CUAET.
Пропозиція доступна на вересень 2023 та січень 2024.

✅Гарантовано на кожну програму по 1 місцю, навіть Nursing

✅Відкриті програми Micro-credentials (онлайн). Більше 20 програм доступні для вивчення з будь-якої точки Канади.
Пропозиція була вже доступною для українців, але за ексклюзивною домовленістю тепер поширюється і на студентів, які мають CUAET

✅Можливість перевестись навчатись до TRU (Thompson Rivers University) на 3й курс клієнтам міжнародної компанії ІСЕА після закінчення загального курсу.

NLC акцентує увагу та запрошує на програми робочих спеціальностей, які зараз так необхідні на ринку праці Канади!

Вартість навчання для іноземних студентів – 18 000 CAD/рік
Вартість на 2023-24 навчальний рік для українців – 5 500 CAD/рік

Вища освіта - Канада

Опис

Коледж пропонує доступну вищу освіту та підготовку робітничих кадрів для студентів на півночі Британської Колумбії та за її межами з 1971 року. Відчуйте доступне та професійне середовище, яке є інклюзивним для всіх. Невеликі класи, в яких кваліфіковані і віддані своїй справі викладачі знають вас по імені, підтримка і менторство, багато практики, поєднання традиційних методик та інновацій у навчанні.

Від курсів з бізнесу до кулінарного мистецтва та технологій чистої енергії, NLC пропонує широкий спектр спеціалізованих програм:

  • Бізнес
  • Освіта
  • Охорона здоров’я та соціальні послуги
  • Університетські науки та мистецтво
  • Професійно-технічна освіта
  • Підвищення кваліфікації
    NLC також пропонує різноманітні короткострокові курси з підготовки та підвищення кваліфікації та курси безперервної освіти для сертифікації. Курси доступні онлайн та очно.

Навчайтеся в одному з наймальовничіших куточків Канади, розташованому біля підніжжя Скелястих гір. Якщо ви прагнете втекти з галасливого міста і насолодитися природою, ви знайшли ідеальне місце. До того ж, завдяки привітним громадам та динамічній економіці, тут є безліч можливостей для працевлаштування.