MJM Graphic Design

Напрямки: дизайн, малюнок, графіка, мода, анімація та цифрові технології
10 кампусів у Франції
Кількість програм: 20

Категорія:

Особливості:

1. 40 років досвіду – Забудьте про традиційне навчання, у MJM працюють виключно професіонали, які передають вам свої ноу-хау.
2. Сертифіковані знання RNCP & CSFP – Студентам видається зареєстрований диплом, зареєстрований у RNCP, або CSFP (сертифікат про вищу професійну підготовку).
3. Можливість 100% відео-навчання – Навчайтеся без необхідності релокації – де б ви не були, MJM Graphic Design приходить до вас додому завдяки своїм курсам дистанційного навчання!
4. Персоналізована підтримка та унікальна педагогіка
5. Можливість розпочати шлях перекваліфікації

Докладніше:

Школа MJM протягом понад 40 років втілює місію навчати креативних і натхненних професіоналів у сферах дизайну, іміджу та цифрових технологій. Її програми підготують студентів до виходу на ринок праці з рівнем навичок, який забезпечить їх незаперечними перевагами. Школа допоможе студентам знайти свій стиль, підштовхне їх до дій і втілить їхні ідеї в життя. Навчання в MJM базується на досвіді визнаних професіоналів, з якими школа поєднує творче натхнення та ноу-хау, щоб продемонструвати весь свій досвід у активному навчанні. У школі переконані, що креатив у студентів тільки чекає свого розкриття, і тут робить все можливе, щоб допомогти їм досягти цього. Для досягнення цілей студентів потрібна лише власна воля, щоб алхімія працювала. Школа MJM має 44 роки досвіду та пропонує навчальні курси на 10 кампусах по всій Франції: Париж, Бордо, Лілль, Марсель, Нант, Реймс, Ренн, Страсбург, Тулуза та Le Campus 100% Visio. Для своїх студентів MJM Graphic Design – це набагато більше, ніж просто школа: місце навчання та відкриттів, а також місце життя, де вирує творчість вже понад 40 років!

Додаткова інформація

Країна

Франція