Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві (MWSLiT) (Польща)

Міжнародний логістичний університет у Вроцлаві (MWSLiT) є провідним навчальним закладом у сфері логістики, відзначеним численними нагородами та міжнародними акредитаціями.
23 роки традицій

20+ навчальних програм польською та англійською мовами

Єдиний університет в Центральній та Східній Європі, акредитований CILT (UK)
Потужна міжнародна та наукова діяльність

Опис

Міжнародний логістичний університет у Вроцлаві (MWSLiT) був заснований 23 роки тому і є провідним логістичним університетом в Польщі згідно з Рейтингом Perspektywy 2023. Це єдиний університет у Центральній та Східній Європі, акредитований CILT (UK). У 2003 році університет був відзначений нагородою Прем’єр-міністра Франції за найкращий освітній проект.

Особливості MWSLiT:

 • Дуальне навчання: Програма дуального навчання поєднує академічні заняття (3 дні на тиждень) та практичні заняття в рамках платного стажування на фірмі (2 дні на тиждень).
 • Викладацький склад: Викладацький склад університету складається з видатних спеціалістів Польщі та з-за кордону, що забезпечує високий рівень навчання та практичної підготовки.
 • Наукова діяльність: MWSLiT випустив понад 117 власних підручників за спеціальністю, з 2004 року видає наукові журнали англійською мовою та має вищу наукову категорію В, присуджену Міністерством науки і вищої освіти.
 • Сучасні логістичні лабораторії: Університет має найсучасніші, повністю обладнані логістичні лабораторії для студентів, включаючи інноваційні технології RFID, 3D принтери та екзоскелети. Оганізовано кілька таких лабораторій:
  • Лабораторія логістичної інженерії, оснащені симулятором навантажувача, станцією виробничої логістики, RFID воротами та дронами.
  • Лабораторія фундаментальних проблем техніки
  • Лабораторія комп’ютерних технологій
 • Міжнародна співпраця та участь у міжнародних проектах ЄС: Університет є організатором найбільшого конгресу сфери логістики, в якому взяли участь понад 400 осіб із науки та бізнесу з понад 100 країн. Активно співпрацює з найбільшими логістичними компаніями світу. Співпрацює з університетами з Франції, Німеччини, Словаччини, Чехії, Болгарії, Аргентини, Марокко, Туреччини, Китаю, Філіппін, Іспанії, Перу, В’єтнаму, США та Великої Британії.
 • Професійна активність студентів: 97% студентів і випускників MWSLiT професійно активні, з яких 87% працевлаштовані у транспортно-логістичній галузі, а 11% – у інших сферах. Університет є організатором найбільшого конгресу сфери логістики, в якому взяли участь понад 400 осіб із науки та бізнесу з понад 100 країн.
 • Кар’єрна підтримка: Університет організовує навчальні поїздки на фірми, зустрічі з роботодавцями, додаткові заняття та курси, ярмарки вакансій та профільну підготовку. Діє Центр професійної підготовки.
 • Можливості для студентів: Студенти мають доступ до віртуального деканату, електронного навчання, оплачуваних стажувань у відомих компаніях-партнерах, ознайомчих візитів на підприємства та сертифікованих галузевих курсів.

CILT: MWSLiT є єдиним центром CILT (UK) в Центральній та Східній Європі, що об’єднує понад 34,000 членів з галузі TSL у більш ніж 100 країнах, сприяючи підвищенню професійної кваліфікації студентів та їхньому кар’єрному зростанню у сфері логістики.

MWSLiT у Вроцлаві пропонує своїм студентам високоякісну освіту, сучасні технології та широкі можливості для професійного розвитку, роблячи акцент на практичному навчанні та міжнародній співпраці.