Manitoba Institute of Trades and Technology (Canada)

Державний ВНЗ.

30+ навчальних программ,  4000+ студентів, 13 навчальних локацій

МІТТ випускає компетентних фахівців найбільш затребуваних та високооплачуваних спеціальностей в Канаді: електриків, зварювальників, перукарів, кухарів, дизайнерів, ІТ-спеціалістів, фармацевтів та ін.

90% випускників працевлаштовуються за фахом у своїй галузі протягом 6-ти місяців.
МІТТ має міцні зв’язки з промисловістю в Манітобі. Інструктори – ветерани промисловості, які мають міцні зв’язки з роботодавцями – понад 300 практиків і партнерів. Всі студенти навчаються в умовах максимально наближених до реального життя.
Пільгова вартість навчання для українців
Категорія:

Один із державних ВНЗ, який надав можливість українцям навчатися за вартістю канадських студентів.

МІТТ випускає компетентних фахівців найзатребуваніших спеціальностей, як в Манітобі, так і по всій Канаді: електрики, зварювальники, перукарі, кухарі, дизайнери, ІТ-спеціалісти, фармацевти та ін. Це найбільш вискооплачувані професії.

МІТТ має міцні зв’язки з промисловістю в Манітобі: маємо понад 300 практиків і партнерів. Наші лабораторії та навчальні класи імітують робоче місце, щоб занурити студентів через досвід навчання до робочого процесу, як у реальному житті – це стосується усіх навчальних програм без виключення: від використання сучасних серверних технологій до роботи з клієнтами в програмах Hair-стайлінгу та охорони здоров’я. Наші інструктори – ветерани промисловості, які мають міцні зв’язки з роботодавцями.

Кожна програма включає всі необхідне для роботи — серію семінарів, спрямованих на розвиток професійних навичок студентів та навичок з працевлаштування.
Наш сертифікований радник з імміграції надає консультації міжнародним студентам з питань, пов’язаних зі студентськими візами, дозволами на роботу та іншими порадами з імміграції. Програма провінції Манітоби пропонує чудові можливості для випускників, які бажають іммігрувати.

Додаткова інформація

Країна

Канада

Місто

Вінніпег

Освіта

Вища, Післядипломна

Штат

Манітоба

Тип закладу

Інститут