Manitoba Institute of Trades and Technology (Канада)

Державний ВНЗ.

30+ навчальних программ,  4000+ студентів, 13 навчальних локацій

МІТТ випускає компетентних фахівців найбільш затребуваних та високооплачуваних спеціальностей в Канаді: електриків, зварювальників, перукарів, кухарів, дизайнерів, ІТ-спеціалістів, фармацевтів та ін.

90% випускників працевлаштовуються за фахом у своїй галузі протягом 6-ти місяців.
МІТТ має міцні зв’язки з промисловістю в Манітобі. Інструктори – ветерани промисловості, які мають міцні зв’язки з роботодавцями – понад 300 практиків і партнерів. Всі студенти навчаються в умовах максимально наближених до реального життя.
Пільгова вартість навчання для українців
Вища

Опис

Один із державних ВНЗ, який надав можливість українцям навчатися за вартістю канадських студентів.

МІТТ випускає компетентних фахівців найзатребуваніших спеціальностей, як в Манітобі, так і по всій Канаді: електрики, зварювальники, перукарі, кухарі, дизайнери, ІТ-спеціалісти, фармацевти та ін. Це найбільш вискооплачувані професії.

МІТТ має міцні зв’язки з промисловістю в Манітобі: маємо понад 300 практиків і партнерів. Наші лабораторії та навчальні класи імітують робоче місце, щоб занурити студентів через досвід навчання до робочого процесу, як у реальному житті – це стосується усіх навчальних програм без виключення: від використання сучасних серверних технологій до роботи з клієнтами в програмах Hair-стайлінгу та охорони здоров’я. Наші інструктори – ветерани промисловості, які мають міцні зв’язки з роботодавцями.

Кожна програма включає всі необхідне для роботи — серію семінарів, спрямованих на розвиток професійних навичок студентів та навичок з працевлаштування.
Наш сертифікований радник з імміграції надає консультації міжнародним студентам з питань, пов’язаних зі студентськими візами, дозволами на роботу та іншими порадами з імміграції. Програма провінції Манітоби пропонує чудові можливості для випускників, які бажають іммігрувати.