Kensley college, Canada (Канада)

Коледж, що спеціалізується на підготовці фахівців у царині IT. Розташований на одній з найдовших вулиць Монреаля. Це демократичний сучасний навчальний простір, який забезпечує прикладними навичками і готує затребуваних фахівців, які знаходять свою кар’єрну реалізацію ще під час навчання.

освіта - Канада

Опис

Кенслі-коледж є провідним навчальним закладом, широко визнаним своєю видатною академічною репутацією. Маючи прекрасний кампус і живу спільноту, ми досягли успіху в різних композиціях курсів. Ми раді мати досвідчених, зацікавлених та успішних професіоналів, які з душею працюють для успіху студентів. Наша активна інтелектуальна спільнота допоможе вам почати свою кар’єру!
Кенслі-коледж прагне надавати просту та дбайливу освіту, яка базується на навичках і сприяє успіху студентів у навчанні та кар’єрі. Для наших іноземних студентів це означає, що ми сприймаємо вас як частину сім’ї Кенслі та допомагаємо вам крок за кроком у вашій подорожі до отримання диплома та досягнення кар’єрних цілей. Коледж спеціалізується на IT-спеціальностях і пропонує такі курси, як: кібербезпека, етичне хакерство, хмарна безпека, проект-менеджмент, бізнес-аналітика, цифровий маркетинг, тощо.