Гуманітарно-економічна академія в Лодзі (Польща)

Гуманітарно-економічна академія в Лодзі – це потужний авторитетний університет, що успішно функціонує на освітньому ринку Польщі та Європи.
30+ років діяльності
87000+ випускників
6 факультетів у Лодзі та 6 філій по всій Польщі
Найбільший у Центральній Європі центр онлайн-освіти “Польський віртуальний університет”
24 бакалаврські та магістерські програми,
80+ спеціалізацій
70 програм післядипломної освіти в Центрі післядипломної освіти
Є навчання англійською мовою. Докторантура
Величезні та сучасно обладнані приміщення в пост-фабричних будівлях 19 століття
Центр медичного моделювання, сучасні косметологічні лабораторії, зал судових засідань
Виставкові галереї: Patio2 Gallery, Versailles, Contact
Радіо- і телестудія “Артеріон

Вища освіта - Польща

Опис

Гуманітарно-економічна академія народилася зі свободи та потреби у креативності. Від самого початку вона мала амбіцію бути місцем, де навчання – це не лише обов’язок запам’ятовувати певний матеріал, але й рефлексія та робота над людською особистістю. Тут є простір для цілеспрямованої роботи над власним розвитком та збагаченням природних здібностей студентів і становлення особистості.

У процесі навчання особливий акцент робиться на суб’єктному ставленні до студентів і на навчанні, яке співвідноситься із застосуванням набутих знань і навичок на практиці, а також слугує для подолання зовнішніх і власних обмежень. Провідною ідеєю діяльності “АНЕ” є сприяння етичній свідомості, повазі до знань, толерантності та пошуку істини через розвиток власної особистості.

Студентам Академії надається зона додаткової свободи, що є результатом впровадження в університеті суб’єктно-орієнтованої моделі освіти, спрямованої на розвиток креативності. Саме модель креативного мислення, здобута студентами в академії, дозволяє їм досягати блискучих результатів, як у професійному так і в особистому житті. Тільки ті установки та компетенції, які розривають шаблонність та стереотипність, дозволяють студенту чи випускнику досягати успіху.
В університеті впроваджено спеціальну програму, яку назвали “ТЕХНОЛОГІЯ КРЕАТИВНОСТІ“.
Ось її етапи:

  1. Розширення та уява: Під час навчання кожен студент займається діяльністю, завдяки якій розширює особисті творчі ресурси, соціальні та міжособистісні компетенції, тренує підприємницькі навички.
  2. Реалізація через проекти: Студенти розробляють і реалізують багато творчих проектів в рамках курсових робіт, вирішуючи проблеми в реальних ринкових умовах, тобто в компаніях, з якими співпрацює “АНЕ” в Лодзі.
  3. Реалізація ідеї: Підготовлені таким чином студенти або випускники запускають власні підприємства, наприклад, в нашому академічному інкубаторі, у власній компанії або на незалежній посаді в будь-якій організації.

У Академії створюються нові технології, за якими слідують стартапи, а потім успішні підприємства, засновані та керовані студентами. Це місце, де наші студенти створюють свою першу фабрику, як в Лодзі.
Факультети:
Факультет мистецтв: Графіка; Культурознавство; Танець
Факультет економіки та менеджменту: ЕКОНОМІКА; ТУРИЗМ ТА ВІДПОЧИНОК; МЕНЕДЖМЕНТ
Гуманітарний факультет: ЖУРНАЛІСТИКА ТА СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ; ПОЛЬСЬКА ФІЛОЛОГІЯ; ФІЛОЛОГІЯ
Факультет медицини та наук про здоров’я: КОСМЕТОЛОГІЯ, СЕСТРИНСЬКА СПРАВА; ДІЄТОЛОГІЯ
Факультет педагогіки та психології: ПЕДАГОГІКА – дошкільна педагогіка та педагогіка раннього віку – єдиний магістерський ступінь; ПСИХОЛОГІЯ; ПСИХОЛОГІЯ – єдиний магістерський ступінь
Факультет права та управління: УПРАВЛІННЯ; ПОЛІТОЛОГІЯ; ПРАВО – Єдиний магістерський ступінь
Факультет техніки та інформаційних технологій:ІНФОРМАТИКА; МЕХАНІКА ТА МАШИНОБУДУВАННЯ; ТРАНСПОРТ