George Brown College

3 основних кампуси коледжу знаходяться в центрі Торонто.

+172 програми повного дня

31 328 студентів

100% навчання, що базується на досвіді

89 % роботодавців задоволені освітою наших випускників

Особливостями Коледжу є освіта, що базується на отриманні практичного галузевого досвіду та численні програмам повного, неповного робочого дня та безперервної освіти, що дають можливість поєднати навчання з кар’єрою та домом – Ви без перешкод зможете отримати диплом, ступінь чи сертифікат.

Наші заклади, включно з The Chefs’ House і WAVE Clinics, імітують реальне робоче середовище. Наші регіональні партнери виступають консультантами по навчальних програмах студентів, коригуючи їх так, щоб здобуті навички максимально відповідали реальним потребам галузі, враховую чи останні тенденції і технології. Тобто студенти поєднують теорію з відповідною практикою ще в стінах коледжу.

90 – кількість компаній та організацій, з якими ми працювали над прикладними дослідницькими проектами, створенням прототипів, розробкою та тестуванням нових продуктів і послуг у 2019-20 рр.

1588 – найбільша кількість стипендій, яку ми надали нашим студентам

 

освіта -

Опис

У Джордж Браун Колледж легко поєднувати роботу, дім і освіту завдяки програмам повного, неповного робочого дня та безперервної освіти, що допоможе вам отримати диплом, ступінь чи сертифікат.
У нас є 3 кампуси в центрі Торонто: Сент-Джеймс, кампус Casa Loma та кампус Waterfront. Також ми маємо ще 5 локацій спеціального призначення (для практичних фахових робіт).  Ми скористалися перевагами нашого розташування, щоб дати нашим студентам перевагу на ринку праці. Ми співпрацюємо з компаніями та організаціями, які відіграють важливу роль в академічному житті наших студентів, консультуючи навчальну програму курсів, забезпечуючи освіту в польових умовах та працевлаштування. Допомагаючи нам розробляти навчальну програму, ці компанії виховують наших студентів, щоб відповідати потребам галузі та отримувати навички, які дуже затребувані на поточному ринку праці.
Коледж Джорджа Брауна забезпечує поєднання теорії та практичного досвіду. Ми віддаємо пріоритет навчанню в реальному житті та надаємо студентам можливість працювати разом із професіоналами галузі в прикладних дослідженнях і можливостях польової освіти. А наше галузеве партнерство означає, що студенти отримують знання за останніми тенденціями та технологіями, з якими вони можуть зіткнутися в цій галузі.
Практичний, реальний досвід
Наші заклади, включно з The Chefs’ House і WAVE Clinics, імітують реальне робоче середовище. Усі наші програми, орієнтовані на реальні кар’єрні запити.
Ми працюємо з лідерами галузі, щоб переконатися, що навички, які ви отримуєте на уроці, знадобляться вам на роботі.
Експерти-інструктори- викладачі мають досвід роботи у своїй галузі та поділяться з вами реальними знаннями.
Отримайте практичний досвід, працюючи разом із професіоналами галузі для розробки та тестування нових продуктів.
Ми сприяємо підприємництву. Для цього створили центр підприємництва startGBC, який допоможе реалізувати підприємницькі ідеї студентів