GD Goenka University

Провідний приватний виш Індії із всесвітнім визнанням.

28 р. досвіду

200+ факультетів

60 акрів – площа кампусу

50000+ випускників

40 національностей

Університетом з рейтингом QS IGUAGE «Diamond», визнання UGC.

30 університетів США, Канади, Австралії, Великобританії та інш. для програм студентського обміну

Освітнє місто GD Goenka, побудоване за найпередовішими у світі технологіями, розташоване на площі 60 акрів у мальовничих передгір’ях хребта Араваллі, на дорозі Сона Гургаон, лише за 29 км від міжнародного аеропорту Делі. Він пропонує денний пансіон, (Хостел) повний пансіон і тижневий пансіон.
Концепція освітнього міста, що пропонує програми від дитячого садка до рівня MBA. Включає GD Goenka World School, що пропонує навчальну програму IB/IGCSE, та GD Goenka World Institute Goenka World School, що пропонує навчальну програму IB/IGCSE, GD Goenka World Institute Goenka World School, що пропонує навчальну програму IB/IGCSE, і GD Goenka World Institute, що пропонує ступінь бакалавра та аспіранта Ланкастерського університету, Великобританія.

освіта -

Опис

Університет GD Goenka є всесвітньо визнаним і провідним приватним закладом вищої освіти в Індії. Якісна освіта, інновації та дослідження – визначальні елементи розвитку наших студентів. Університет GD Goenka, визнаний UGC, прагне бути світовим лідером в царині вищої освіти 21-го століття через закріплені основні цінності інтелектуальної досконалості, колегіальності, різнобічності та чесності. Університет GD Goenka також визнаний університетом з рейтингом QS IGUAGE «Diamond».

Університет має найсучаснішу інфраструктуру, великий кампус із кондиціонерами та швидкісним Wi-Fi, добре обладнані бібліотеки та високотехнологічні лабораторії. Житлові приміщення, що відповідають високим  міжнародним стандартам. Студенти мають доступ до половини олімпійського басейну, тренажерного залу з найновішим обладнанням, кортів для сквошу в ультрасучасному фітнес-центрі.
Виш пропонує понад 100 програм у своєму розкішному зеленому кампусі площею 60+ акрів. Понад 200 обраних факультетів навчають студентів понад 40 національностей. Університет співпрацює з більш ніж 30 університетами та професійними установами США, Канади, Австралії, Великобританії та інших країн світу.
Університет GD Goenka є членом престижних національних та міжнародних асоціацій, таких як Асоціація індійських університетів (AIU), Асоціація університетів Співдружності (ACU) та Міжнародна асоціація університетів (IAU).
Приєднайтеся до визнаного UGC університету GD Goenka, щоб досягти мети під дбайливим керівництвом команди експертів. GD Goenka University збирає майбутніх інженерів, майстрів менеджменту, підприємців, фінансових аналітиків, дизайнерів, кухарів, винахідників, філософів, психологів, майстрів гостинності та багатьох інших лідерів у всіх сферах.