Foothill (США)

Протягом останніх 50 років коледж Foothill входить до ТОП Community Colleges Каліфорнії завдяки гарному професорському складу та успішному переведенню студентів до престижних Університетів США. Коледж знаходяться в самому серці Силіконової долини, за 45 хвилин на південь від Сан-Франциско і 20 хвилин від Сан Хосе. Силіконова Долина – це світова столиця комп’ютерних технологій, тут розташовані офіси Apple, Yahoo, Google, eBay, Adobe та багато інших.

Усі викладачі коледжу мають майстерну або докторську ступінь у своїй галузі, багато з них викладають у Каліфорнійських Університетах.

Вища освіта - США

Опис

Переваги навчання у коледжі Foothill:

  • понад 100 спеціалізацій у різних галузях від бізнесу, економіки, відео-арту, кіномистецтва до психології та комп’ютерних наук. Крім стандартних спеціалізацій, коледжі пропонують можливість навчання найбільш популярним та затребуваним дисциплінам майбутнього, наприклад, біотехнології, нанотехнології та розробкам відео ігор.
  • програма відзнак (Honors Program) дозволяє талановитим студентам отримати особливе визнання, а також можливість переведення в престижні університети, наприклад, Університет Каліфорнії в Лос-Анджелесі.
  • ефективна програма стажувань дає можливість набути практичних знань та навичок, а також попрацювати в компаніях Силіконової Долини.

Коледж надає можливість навчання протягом двох перших років практично за будь-якою університетською спеціальністю, і при переводі на третій курс Університету предмети зараховуються, заощаджуючи батькам та студенту понад 50% вартості навчання на бакалавра. Предмети, пройдені в коледжі, зараховуються такими Університетами як Університет Південної Каліфорнії, Стенфордський Університет, Каліфорнійський Технологічний Університет, Carnegie Mellon, Pepperdine University, University of San Francisco та багато інших.