Foothill (США)

Протягом останніх 50 років коледж Foothill входить до ТОП Community Colleges Каліфорнії завдяки гарному професорському складу та успішному переведенню студентів до престижних Університетів США. Коледж знаходяться в самому серці Силіконової долини, за 45 хвилин на південь від Сан-Франциско і 20 хвилин від Сан Хосе. Силіконова Долина – це світова столиця комп’ютерних технологій, тут розташовані офіси Apple, Yahoo, Google, eBay, Adobe та багато інших.

Усі викладачі коледжу мають майстерну або докторську ступінь у своїй галузі, багато з них викладають у Каліфорнійських Університетах.

SKU:Foothill Категорія:

Переваги навчання у коледжі Foothill:

  • понад 100 спеціалізацій у різних галузях від бізнесу, економіки, відео-арту, кіномистецтва до психології та комп’ютерних наук. Крім стандартних спеціалізацій, коледжі пропонують можливість навчання найбільш популярним та затребуваним дисциплінам майбутнього, наприклад, біотехнології, нанотехнології та розробкам відео ігор.
  • програма відзнак (Honors Program) дозволяє талановитим студентам отримати особливе визнання, а також можливість переведення в престижні університети, наприклад, Університет Каліфорнії в Лос-Анджелесі.
  • ефективна програма стажувань дає можливість набути практичних знань та навичок, а також попрацювати в компаніях Силіконової Долини.

Коледж надає можливість навчання протягом двох перших років практично за будь-якою університетською спеціальністю, і при переводі на третій курс Університету предмети зараховуються, заощаджуючи батькам та студенту понад 50% вартості навчання на бакалавра. Предмети, пройдені в коледжі, зараховуються такими Університетами як Університет Південної Каліфорнії, Стенфордський Університет, Каліфорнійський Технологічний Університет, Carnegie Mellon, Pepperdine University, University of San Francisco та багато інших.


			

Додаткова інформація

Країна

США

Місто

Силіконова долина

Тип закладу

Коледж

Освіта

Вища