Cascadia Community college (США)

Підхід Cascadia до навчання ґрунтується на дослідженнях, які показують, як учні насправді навчаються. Ми визнаємо, що навчання виходить далеко за межі традиційної парадигми лекцій. Окрім висвітлення групових проектів та практичних завдань у всіх наших курсах, ми прагнемо впроваджувати інноваційні моделі, які відображають глибину та складність предметів. 

Вища освіта - США

Опис

Навчальна спільнота — це поєднання курсів, які ведуть в команді два викладачі з різних дисциплін, що дозволяє студентам розвивати навички та виявляти зв’язки на різних рівнях і в різних предметних областях.

Поєднання між когортою та навчальним співтовариством. Ті самі студенти проходять один курс від одного викладача, а потім другий курс від іншого викладача. Два викладачі розробляють завдання, які допомагають студентам встановити зв’язки між двома дисциплінами.

Два курси на різні теми. Студенти, які навчаються на одному курсі, взаємодіють над конкретними завданнями зі студентами, які навчаються на іншому курсі, і бачать, як співвідносяться обидві дисципліни.

Одночасно проводяться два різних заняття, які іноді взаємодіють один з одним.