Canadian College of Technology and Business

CCTB – приватний навчальний заклад, що спеціалізується на розвитку кар’єри, сертифікації та технічному навчанні у сфері бізнесу, ІТ та готельно-ресторанному бізнесі та туризмі, керуючись останніми ринковими тенденціями і затребуваними технологіями
1.Найвищі стандарти в освіті: Щоб гарантувати, що випускники CCTB володіють найсучаснішими навичками, до програм включені різні технології, такі як Amazon Web Services, Docker, SQL та ін.
2. Досвід роботи: Після завершення програм CCTB студенти мають можливість взяти участь у стажуванні, що дасть їм змогу продемонструвати набуті навички.
3.Стратегічне розташування: Кампус CCTB розташований у самому центрі Ванкувера, лише за декілька кроків від зупинок громадського транспорту, включаючи станцію SkyTrain на набережній, автобусні маршрути та термінал SeaBus.

Категорія:

CCTB – це приватний навчальний заклад, що спеціалізується на технічному навчанні у сфері бізнесу, ІТ, готельно-ресторанному бізнесі та туризмі, розвитку кар’єри і сертифікації. Кампус CCTB розташований в самому центрі фінансового району Ванкувера (пров. Британська Колумбія) і всього в декількох кроках від від зупинок громадського транспорту.
CCTB пропонує широкий вибір програм на різний рівень підготовки. Наші навчальні програми розроблені та викладаються досвідченими професіоналами і базуються на реальних потребах індустрії в інструментах та методології. Усі програми проходять у високоінтерактивному середовищі, залучаючи студентів до роботи у форматі, який більшість компаній використовують для ведення свого бізнесу. Незалежно від того, чи ви прагнете оновити свій портфель навичок за допомогою останніх технологічних тенденцій, чи розвинути свої знання в абсолютно новій сфері, наші програми забезпечать вам досягнення ваших прагнень.
CCTB прагне забезпечити кар’єрну орієнтацію, профорієнтацію та повну підтримку при працевлаштуванні. Протягом навчання студенти вивчають методи самомаркетингу та отримують підтримку у працевлаштуванні в омріяній галузі. Ми прагнемо забезпечити видатний рівень підтримки, коли ви виходите на ринок праці або повертаєтесь до нього.
Коледж надає та підтримує якісну освіту та навчання за найвищими стандартами, що ґрунтуються на актуальних навичках та знаннях, які користуються попитом.

  • Потужна освітня програма
  • Суперзірки ІТ-індустрії з багаторічним досвідом роботи
  • Технічні програми регулярно переглядаються та оновлюються технічною консультативною радою
  • Вражаючі кар’єрні результати студентів
  • Оплачувані перерви на стажування (академічні перерви)
  • Гарантоване працевлаштування в кооперативі
  • Середня заробітна плата випускників технічних спеціальностей початкового рівня 80 000 канадських доларів
  • Позитивні результати щодо імміграції

Коледж має безкоштовну програму підтримки психічного здоров’я студентів Keep.meSAFE, що надає студентам конфіденційну підтримку в будь-який час дня і ночі з будь-якої точки світу від консультанта, який розмовляє рідною мовою студента або має спільний досвід у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних зі школою, здоров’ям або загальним життям.
CCTB пропонує технічне навчання на базі останніх ринкових тенденцій та затребуваних технологій
1.Найвищі стандарти в освіті: Щоб гарантувати, що випускники CCTB володіють найсучаснішими навичками, в наші програми включені різні технології, такі як Amazon Web Services, Docker, SQL та багато інших.
2. Досвід роботи: Після завершення програм CCTB студенти матимуть можливість взяти участь у стажуванні, що дасть їм змогу продемонструвати свої нові набуті навички.
3.Стратегічне розташування: Кампус CCTB розташований у самому центрі Ванкувера, лише за декілька кроків від зупинок громадського транспорту, включаючи станцію SkyTrain на набережній, автобусні маршрути та термінал SeaBus.
Для нас дуже важливий внесок у суспільство. Ми вважаємо, що, забезпечуючи студентам плавний перехід в ІТ, готельно-ресторанний та бізнес-сектори, ми можемо значно збільшити кількість якісних професіоналів, які роблять цінний внесок у суспільство та економіку. Таким чином, ми продовжуватимемо налагоджувати партнерські стосунки з провідними компаніями в цих галузях, що дозволить нам створити високоякісну освітню програму виробничої практики.