Camosun College (Канада)

2 кампуси

2,100 іноземних студентів із 20,400+ загальної кільксті студентів

80 національностей

160+ навчальних програм

90%  випускників знаходять роботу сферах, пов’язаних з їхнім напрямом навчання протягом пів року

Вища освіта - Канада

Опис

Camosun пропонує широкий спектр навчальних програм усіх 3-х рівнів, які допоможуть вам підготуватися до вашої кар’єри. Наші викладачі – це професіонали галузі, які розуміють, які навички потрібні випускникам на ринку праці. Завдяки сотні програм та курсів, Камосун має багато варіантів для вас на вибір.
Ознайомтеся з нашими програмами в таких галузях, як мистецтво та наука, бізнес, інженерії та технологій, спорту та фізкультури, а також Здоров’я та соціальні послуги, щоб знайти ту, яка підходить саме вам.

У Камосуні понад 90% наших академічних та професійних програм пропонують студентам можливість взяти участь в інтегрованому навчанні (WIL)
досвід. Ми пропонуємо можливості WIL у різних формах, включаючи спільну роботу, стажування, практики та стратегічне волонтерство.
включаючи спільну роботу, стажування, практики та стратегічне волонтерство. Незалежно від того, в якій програмі WIL ви візьмете участь, ця можливість дозволить вам покращити свої навички та полегшить ваш перехід на ринок праці після закінчення навчання.

Ми пропонуємо:

  • Ярмарки вакансій, воркшопи з ефективних стратегій нетворкінгу, особистого брендингу т.ін.
  • Обов’язковий курс підготовки до навчання на робочому місці (WEP) або курс розвитку кар’єри (CDEV)
  • Спеціальний координатор з міжнародного працевлаштування для підтримки іноземних студентів
  • Кар’єрна дошка вакансій з широкими можливостями працевлаштування для наших студентів
  • Добре розвинена мережа контактів з місцевими компаніями

CO-OP: Чергуйте навчання на денній формі з оплачуваною роботою на повний робочий день працювати з одним або кількома роботодавцями. Для цього потрібно відпрацювати щонайменше 2 семестри, щоб отримати кваліфікацію “Кооперативна освіта”.

СТАЖУВАННЯ
Займайтеся навчанням на денній формі та працюйте повний або неповний робочий день, яка може бути оплачуваною або неоплачуваною. Вам потрібно буде відпрацювати принаймні 1 робочий семестр, щоб закінчити навчання з позначкою “Стажування”.
ПРАКТИКА
Спостерігайте за роботою професіоналів і практикуйте навички, які ви отримали на заняттях. Вам потрібно буде пройти певну кількість годин практики під наглядом годин (неоплачуваних), щоб виконати вимоги до практики для вашої програми.
СТРАТЕГІЧНЕ ВОЛОНТЕРСТВО
Взаємодійте з місцевою громадою у значущий спосіб, присвячуючи свій час та енергію гідній справі, одночасно вдосконалюючи свої знання та навички, та розширюючи свою мережу контактів.

Університетський трансфер (UT) – міжнародний студентський обмін дозволяє вам розпочати навчання на бакалавраті в Камосуні і плавно перейти до всесвітньо відомих університетів та програм.
Ви отримаєте індивідуальну академічну консультаційну підтримку для вибору курсів, розробці особистого навчального плану та переходу до університету за вашим вибором.
Камосун пропонує понад 300 перезарахованих курсів, тому ви можете комбінувати та поєднувати ваші кредитні курси, щоб створити індивідуальний навчальний план.

Камосун пропонує “Інженерний міст” – програми обміну, які готують наших інженерів – дипломованих спеціалістів до прямого вступу на на 3-й курс інженерного факультету Університету Британської Колумбії (UBC) або Університету Вікторії (UVic).

Є програми післядипломної підготовки

Кампуси Камосун добре обладнані та забезпечені усім необхідним для того, щоб ваш час тут був продуктивним і приємним. У кожному кампусі ви знайдете бібліотеку, книжковий магазин, комп’ютерні лабораторії, навчальні кімнати, фітнес-центр, кафетерій, кав’ярню та центри допомоги з англійської та математики. У кампусі ви також можете брати участь у студентських студентських клубах, гуртках та спортивних командах, заняттях з фізичної культури та ярмарках вакансій.

Вартість навчання для іноземних студентів – 19 000 CAD/рік
Вартість навчання для українців – 5 500 CAD/2023-24 навчальнийрік