Braemar College

Приватна школа-пансіонат у Торонто, провінція Онтаріо, Канада

Програми для 9-12 класів

40+ національностей

Є прискорені програми інтенсивного навчання, Онлайн-Академія, Змішана форма навчання, літні програми

освіта -

Опис

Приватна школа-пансіонат, заснована у 1995 році. Ми пропонуємо навчання у 9-12 класах, наші випускники отримують диплом середньої школи Онтаріо (OSSD). Програми розроблені таким чином, щоб забезпечити студентам реалізацію їхнього академічного, особистого та соціального потенціалу.

Наша програма підготовки до вступу готує студентів з усього світу до вступу в найкращі коледжі та університети Канади.

Традиція академічної досконалості дозволила зібрати провідну в галузі групу партнерів з вищих навчальних закладів, серед яких Університет Торонто, Йоркський університет, Університет Ватерлоо та Університет Райерсона.
Інноваційне викладання:

Наша система прискореного навчання Fast-Track, незмінна з 1995 року, дедалі більше стає стандартом як серед державних, так і серед приватних середніх шкіл. Оксфордський та Кембриджський університети використовують такий самий концентрований академічний календар.

Студенти-заочники вивчають один курс. Наші студенти на стаціонарі вивчають два курси одночасно. Студенти експрес-варіанту проходять три курси.
На літні програми пропонують студентам короткострокову академічну програму середньої школи, а також розважальні заходи та поїздки по місту.

Програма Pathway готує іноземних студентів до вступу в найкращі канадські коледжі та університети.

Програма TCUP (Top Canadian University Pathway) – це преміальний шлях до елітних університетських програм для амбітних студентів із сильною академічною підготовкою.

Викладацький склад – це команда висококваліфікованих професійних педагогів, всі вони сертифіковані Коледжем вчителів Онтаріо, а багато з них також мають наукові ступені. Дізнайтеся більше про наш факультет тут.

“Успіх студентів знаходиться в центрі всього, що ми робимо”