Berkeley College (США)

Програми навчання в коледжі Берклі розробляються та регулярно оновлюються за врахуванням консультаційних рад галузі, щоб забезпечити студентам навички, яких вимагають сучасні роботодавці. Ретельне навчання в класі від професорів з великим професійним досвідом поєднується з практичним навчанням для всебічної освіти, яка справді готує студентів до професійного світу.

Вища освіта - США

Опис

Важливою частиною того, що відрізняє Berkeley College, є наша різноманітність. Понад 4000 студентів (у тому числі понад 380 іноземних студентів, які представляють 50 країн) навчаються в кампусах у Нью-Йорку та Нью-Джерсі, а також у Berkeley College Online® . У нас є студенти, які нещодавно закінчили середню школу, і ті, хто є бабусею та дідусем. Навчання з людьми з різних культур і походження допоможе підготувати вас до занурення в глобальний ринок.

Наші кампуси варіюються від центру одного з найбільших міст світу до пишної вершини гір у передмісті до максимальної гнучкості Berkeley College Online®. Кожне місце в кампусі має свою індивідуальність, а також багато зручностей, які покращують освітній досвід. Кожен має доступ до заходів у всіх кампусах. Ви можете навчатися на повній або заочній формі навчання; на кампусі, в Інтернеті або через гібридну суміш обох. Денні, вечірні/вихідні та онлайн-заняття дозволяють вам збалансувати свої освітні цілі з особистими та професійними зобов’язаннями.