Assiniboine Community College

50+ навчальних програм

500+ іноземних студентів з 25+ країн

92% нещодавніх випускників знаходять роботу

Стипендії та навчання за внутрішньою ціною для українців на 2023-24 р.

освіта -

Опис

Відкрий для себе шлях до успіху в Коледжі спільноти Ассінібойн.

У 2022-23 та 2023-24 навчальних роках програми коледжу будуть пропонуватися за внутрішніми (канадськими) цінами громадянам України. Наш коледж також запровадив стипендію на конкурсній основі, яка покриває весь перший рік навчання та пов’язані з ним витрати на курси.

Ми пропонуємо понад 50 навчальних програм у різних галузях, включно з готельно-ресторанним бізнесом, сільським господарством, охороною здоров’я та навколишнього середовища, соціальною роботою, ремеслами та технологіями. Наша стратегія навчання базується на практичному навчанні, що підкріплюється класною роботою.

Незалежно від того, чи бажаєте ви навчатися на стаціонарі або дистанційно, в Ассінібойн Ви знайдете програми навчання на будь-які потреби. Ми пропонуємо різноманітні способи навчання, включаючи очні, дистанційні та онлайн, а також комбіновані програми та інтегровані курси, короткі професійно-технічні програми тощо.

Наша освітня філософія полягає в навчанні через практику. Ми надаємо винятковий навчальний досвід, який часто виходить за межі традиційних аудиторних занять. Від вирощування рослин у наших екологічних теплицях до приготування страв у навчальній кухні – ми забезпечуємо необхідний практичний досвід, щоб ви були повністю готові до майбутньої кар’єри. Наші програми розроблені таким чином, щоб забезпечити зв’язок з промисловістю та спільнотами для отримання реального досвіду та розширення контактів.

Ми співпрацюємо з професійними організаціями та іншими вищими навчальними закладами, щоб забезпечити ваші освітні можливості. Популярною опцією є програма “2+2”, яка дозволяє поєднати 2 роки навчання в Ассінібойн з двома роками в університеті-партнері, отримавши диплом і ступінь бакалавра за 4 роки. Крім того, все більше студентів обирають наш коледж для отримання практичного технічного навчання, що доповнює їх попередню вищу освіту.

В Ассінібойн ми занурюємо вас у реальні ситуації та заохочуємо проводити більше часу поза підручниками. Ми розуміємо важливість набуття практичних навичок та досвіду в реальному світі, тому наші програми включають проекти, конференції, стажування на реальних робочих місцях та практичну підготовку. Все це готує вас до змістовної та цікавої кар’єри.

Наші кампуси у південній частині Манітоби включають прекрасний Манітобський Інститут кулінарного мистецтва (МІКА), готельного та ресторанного менеджменту, а також продукції в садівництві. Ця відновлена історична будівля 1923 року має сучасну кухню та Манітобський театр кулінарного мистецтва, підтриманий Канола Гроуерс Манітоби.

Студенти різних програм отримують користь від нашої теплиці в 3300 футів квадратних, де використовуються 3 різних сонячно-енергетичних рішення для вирощування рослин, а також 3,2 акра землі для вирощування і навчання в плодовому саду.

Центр торгівлі та технологій Лена Еванса (LECTT) займає площу 130 000 квадратних футів і пропонує майстерні, лабораторії, класи та офіси. Ця сучасна, інтегрована, відкрита концепція середовища забезпечує навчання для понад 800 студентів щороку в восьми різних програмах будівництва та ремонтної справи.

Розташований у місті Даупін, Манітоба, наш Парклендський кампус пройшов оновлення вартістю 3,5 мільйона доларів, що дозволило покращити якість навчання в програмах з бізнес-адміністрування, теслярства та деревообробки, комплексного догляду за здоров’ям і малюками. Студенти мають можливість скористатися освітніми можливостями в регіоні та наявністю дитячого садка на кампусі для студентів з дітьми.

У Коледжі спільноти Ассінібойн ми прагнемо забезпечити всебічну освіту, що допоможе вам розкрити свій потенціал у вибраній галузі. Приєднуйтеся до нас на шляху до успіху і станьте таким фахівцем, яким би ви хотіли.