Arizona State University (США)

Університет штату Арізона, визнаний US News & World Report найінноваційнішою школою в країні, є місцем, де студенти та викладачі співпрацюють з NASA, щоб розробляти, просувати та керувати інноваціями в освоєнні космосу.

Вища освіта - США

Опис

Кількість програм: 400+

Входить до 25 найкращих у США, у тому числі 39 у топ-10

87 елітних програм. Програми ASU з національним рейтингом надихають випускників найвищої кваліфікації та позиціонують університет як «найвищий» заклад із набору та найму більш ніж 50 провідних корпорацій країни, згідно з професійними рекрутерами та службами рейтингів у всьому світі.

Університет штату Арізона постійно визнається в усьому світі як високопоставлене підприємство знань, яке займається досягненням академічної майстерності, просуванням дослідницьких рішень для найбільших проблем людства, створенням сильних і співчутливих лідерів, забезпеченням здоров’я нашої планети та забезпеченням якісної освіти для всіх учнів.

Саме тут нобелівські лауреати та лауреати Пулітцерівської премії навчають майстрів. Саме тут програми з національним і міжнародним рейтингом готують новаторів нового покоління до процвітання, просуваючи новітні дослідження, стратегічні партнерства, підприємництво та економічний розвиток.