Adcote School (Великобританія)

Adcote School — це відзначена нагородами денна школа-інтернат для дівчат віком 7-18 років. У школі, заснованій у 1907 році, навчається близько 200 учнів, третина з яких – міжнародні студенти. Розміщена у чудовій будівлі I-ї категорії, яка оточена 30-ма акрами прекрасного ландшафтного парку. Adcote поєднує невеликі розміри класів та індивідуальний підхід, які йдуть рука об руку з великою кількістю позакласних заходів.

освіта - Великобританія

Опис

Знаходиться у мальовничій сільській місцевості графства Шропшир, Великобританія. Adcote School — це відзначена нагородами денна школа-інтернат для дівчат віком 7-18 років. Унікальна, яскрава, незалежна школа. Ми маємо давню традицію надавати відмінну освіту дівчатам із будь-якими здібностями, маємо міцну репутацію в тому, що виховуємо таланти та підвищуємо довіру до всіх студентів, які перебувають під нашим опікою. Як школа для дівчат, ми спеціалізуємося на розвитку лідерів майбутнього, використовуючи наші значні знання про те, як надихнути дівчат на навчання або кинути їм виклик, щоб вони могли повністю розкрити свій потенціал і реалізувати свої амбіції.
Adcote пишається тим, що став переможцем нагороди ISA Senior School of the Year Award у 2020 році на знак визнання наших високих стандартів, а також став переможцем нагороди ISA у 2019 році за академічну досконалість та інновації за нашу унікальну навчальну програму CLEAR, яка сприяє розвитку основні цінності впевненості, лідерства, залучення, досягнення та стійкості. Ми також є найкращою школою рівня A у Шропширі.

Як невибіркова школа, ми пишаємося тим, що вітаємо всіх дітей в Adcote, незалежно від їхніх академічних здібностей, визнаючи, що всі учні розквітають у різний час і по-різному. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити найкращі результати в навчанні для кожної з наших дівчат. Наші досягнення не лише академічні. Крім того, дівчата досягають великих успіхів у зовнішніх конкурсах у сферах науки, спорту, мистецтва та сценічних мистецтв, а також у школі. Як школа для дівчат, ми відчуваємо особливу відповідальність за те, щоб надати наступному поколінню молодих жінок усі навички, якості та віру в себе, які їм знадобляться, щоб керувати собою та іншими у дорослому житті. В Adcote ми пропонуємо заходи, пов’язані з роботою, і наші CLEAR Learning Challenge Days, щоб розвинути навички, необхідні для того, щоб бути ефективним і впливовим лідером.