З 2007 року компанія ICEA, організовує і проводить дитячі освітні табори

Ми починали з Мошногір’я, працювали в Криму, Закарпатті, у Львівській і Одеській областях, в Польщі, в Канаді,  в Туреччині. Щороку ми розширюємо географію та горизонти корисного відпочинку для діток.

За 14 років - з нами виросли кілька поколінь

Ми бачимо, як змінюються їхні погляд на життя, амбіції, плани, як вони вибудовують відносини, працюють на тренінгах, вчать англійську, відпочивають – словом, ростуть і розвиваються!

 Ці підлітки – найкраще, що у нас є.

Вони засвоюють інформацію в кілька разів швидше, ніж ми, дорослі. Вони креативні, відкриті для нового, раціональні і впевнені в собі.   За щасливим збігом обставин – з нами завжди розумні і інтелігентні діти

 

ILAC Summer Camp (Toronto)

Використовуй літо на повну! Відчуй незабутню пригоду разом з ILAC – найкращою мовною школою Канади. Відвідай відомі міські пам’ятки, поглиблюйся у культурні екскурсії і створюй незабутні спогади разом із новими друзями
на захоплюючих вечірках! Це твоя можливість здійснити великі мрії в Канаді.

Переглянути »

SUMMER EDU CAMP 2022!

Літо – це маленьке життя!
І ми розуміємо як важливо, щоб воно було незабутнім та водночас корисним! Саме тому пропонуємо Вашим дітям профорієнтаційний табір, а також табір з програмою вивчення англійської мови EDU CAMP на базі готелю «Чертур» (Львівська обл., Турківський р-н, с. Явора), у якому успішно поєднані освітні програми з активним відпочинком та насиченою екскурсійною програмою.

Переглянути »

ЛІТНЯ ПРОГРАМА від Braemar College, Торонто, Канада

Навчання в англомовному середовищі сприяє розширенню словникового запасу дітей, прогресу у роботі над граматично правильною вимовою. Учасники програми вчаться працювати в команді, ефективно засвоювати новий матеріал, правильно писати есе, оформляти та презентувати проекти на обрану тему та багато іншого.

Переглянути »

Англійська + Розваги. Літні Канікули на МАЛЬТІ 2022

Літня програма ICEA 2022 Мальта проводиться на базі однієї з найкращих мовних шкіл Cavendish School of English. Англійська мова – це одна з офіційних мов країни, тому англійською володіє переважна частина населення. Cavendish School of English розташована в центрі Валетти, в старовинному будинку встилі бароко, де є все необхідне для ефективного навчання. Крім того, зупинка феррі (корабля, який поєднує Валлетту та Сліму) знаходиться за 2 хвилини від школи. Літня програма ICEA 2022 на Мальті – це відмінна комбінація ефективного навчання та незабутнього відпочинку.

Переглянути »

Англійська + Футбол (Paris Saint-Germain) Літні канікули у ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ 2022

Родзинка програми – футбольні тренування від Академії Paris Saint-Germain!
Paris Saint-Germain є одним з найбільших футбольних клубів у світі! На сьогодні тут грають легенди світового футболу: Ліонель Мессі, Неймар і Кіліан Мбаппе, а раніше – і сам Девід Бекхем!
На тренуваннях кожен навчиться грати відповідно до принципів Академії Paris Saint-Germain: робота в команді, самоконтроль і взаємна повага до суперників.
Кожен учасник також отримає повний комплект форми Академії Paris SaintGermain (футболка, шорти і гетри) та сертифікат Академії.

Переглянути »

Англійська + Розваги. Літні Канікули у ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ 2022

Літня програма ICEA 2022 проводиться на базі однієї з найкращих британськихмовних шкіл Samiad, на території приватної школи неподалік від міста Ноттінгем. Вже мрієте пройти місцями славетного Робін Гуда?Також ми відвідаємо з екскурсіями цікаві місця від Лондона до Манчестера та Йорка!

Переглянути »

Переваги наших програм

Літні табори ICEA – спогади на все життя, знайомства, що назавжди лишаться в серці, щирі посмішки і, до того ж, вивчення англійської мови або профорієнтація.

 
 

Мовна або профорієнтаційна программа

Перші кроки до успішного майбутьного треба робити ще з дитинства! Наші програми націлені на формування стійкої мотивації та насолоди від отримання знань, розкриття індивідуального потенціалу та свідомий вибір майбутньої професії.

Екскурсії, творча і спортивна програми

Екскурсії, творча і спортивна програми
Походи, екскурсії, майстер-класси, спортивні заходи! У нашому таборі кожна дитина знайде заняття до душі.
 

 Екологічно чисте середовище і мальовнича природа

Наші табори розташовані там де свіже повітря, гори або море та екологічно чиста природа, які сприятимуть відпочинку і подарують заряд бадьорості на весь рік.


Архів наших таборів

Літній 

табір з вивчення англійської мови в Туреччині

Вік: 10-16 років

Літній табір у сонячній Аланії в Туреччині в одному з кращих молодіжних центрів Banana Club. Ексклюзивна навчальна програма, спортивна та розважальна, зроблять відпочинок дитини незабутнім.
Banana Club – це центр дитячого дозвілля з багаторічним досвідом, що забезпечить святковий настрій та яскраві канікули для кожного учасника.

Літній

профорієнтаційний  табір
в Туреччині

Вік: 12-16 років

Головна мета профорієнтаційної програми – допомогти учасникам визначитися з майбутньою професією та розкрити індивідуальний потенціал кожного з них. Профорієнтація – це визначення свого місця в професійному світі.Учасників програми чекає корисна профорієнтаційна презентація від представника канадського державного коледжу St. Lawrence.

Літній 

бізнес-табір
в Туреччині

Вік: 12-16 років

Програма «Бізнес-інкубатор» є унікальною авторською програмою канадської компанії B2Y, що має на меті допомогти сучасній молоді розпочати шлях по реалізації власного бізнес-проекту. Програма передбачає створення персональних презентацій та визначення найкращих бізнес-ідей. Старшокласникам буде виданий сертифікат на 100$ для реєстрації в цей коледж.

 

 

Мовний дитячий табір на базі готелю 

«Чертур» 2020

Львівська область,
Турківський район,
село Явора

Мовний дитячий табір на базі еко-курорту 

«Ізкі» 2020

Закарпатська область,
Міжгірський район,
село Ізкі

Профорієнтаційний дитячий табір на базі еко-курорту

«Ізкі» 2020

Закарпатська область,
Міжгірський район,
село Ізкі

 

 

Денний профорієнтаційний табір ICEA Fall Camp

Денний профорієнтаційний табір ICEA Fall Camp
Запрошуємо дітей до осіннього профорієнтаційного табору ICEA Fall Camp. Коуч-тренер нашого проекту допоможе Вам трансформувати свої бажання у чіткі цілі та скласти план по їх досягненню!

Під час занять відбувається  визначення актуальних особливостей, здібностей та схильностей підлітка;  ознайомлення з основними напрямками професій  та з окремими професіями;  співставлення індивідуальних характеристик до кожного напрямку професій.

 

 
Денний мовний табір

 ICEA Fall Camp


Запрошуємо дітей до осіннього мовного табору ICEA Fall Camp, у якому успішно поєднане вивчення англійської мови з відпочинком та насиченою екскурсійною програмою


Фотоархів